Skocz do zawartości

Wyjazd Do Nowego Jorku - Wakacje 2012


kamil0607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie słyszeliście np. o wypadkach losowych (czyt. urlopach studenckich) lub o dalszych studiach tj. studiach doktoranckich : ) ?

... albo o rozpoczynaniu studiów dopiero wskutek postępującej kariery zawodowej, a następnie rezygnowaniu z posady i pozostaniu tylko studentem :)

Nie każdy wie, że można od razu kupić bilet wieloodcinkowy, np WAW-NYC-MIA-WAW. Cena nie odstrasza. Ja zostawiam sobie Miami i Orlando na następny raz.

Ja jestem już po zakupie biletu. W NYC jestem od 21-27 września. Mam zrobioną rezerwację w hostelu niedaleko Midtown Manhatan. Na dzień 26 września kupiłem bilet autobusowy do Waszyngtonu. Z wielką chęcią nawiążę nowe kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Myślałam też o wynajęciu auta na miejscu i zwiedzaniu innych miast.

Super pomysl. Ja tak zrobilem i bylem autem w Waszyngtonie i w Kanadzie nad Niagara.

Z doswiadczenia:

1. NAWET NIE MYSL o wjezdzaniu samochodem na Manhattan

2. przyjmij, ze srednia predkosc na trasie wyniesie jakies 80km/h i to jesli nie bedzie korkow - ja oparlem sie na Google i ich wyliczeniach i SRODZE sie zawiodlem. Sam wyjazd z NY (Queens), zajmowal ok 1-1.5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...