Skocz do zawartości

Loteria Pilne !


Piotrek2013

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA. JESTEM PIOTREK I MAM 18 LAT. CHCIAŁBYM WYSTARTOWAĆ W LOTERII WIZOWEJ 2013, ALE: PODOBNO JAK DOSTANIE SIĘ ZIELONĄ KARTĘ(2013 R.) MA SIĘ 6 MIESIĘCY NA WYJECHANIE DO USA I CO-NAJMNIEJ PÓŁ ROKU W ROKU TRZEBA PRZEBYWAĆ NA TERENIE USA.

GDZIE INDZIEJ CZYTAŁEM,ŻE WCALE NIE MUSI SIĘ WYJEŻDŻAĆ.

U MNIE SPRAWA STOI TAK,ŻE W 2013 R. BĘDĘ W TRAKCIE STUDIÓW I NAWET BIAŁY PASZPORT( 2 LATA) NIE URATUJE DO KOŃCA SPRAWY. W 2013 R. BĘDĘ MIEĆ 20 LAT.

CHCĘ WYJECHAĆ MAJĄC 22 - 28 LAT. NA PEWNO CHCĘ,ALE TUTAJ CHCĘ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ZAWODOWĄ.

JAKA PRAWDA? KTÓRA OPCJA PRAWDZIWA?

CZY W MOIM WYPADKU NIE LEPIEJ STARTOWAĆ W LOTERII ZA 2, 3,A NAWET 4 LATA?

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pilne to nie nalezy pisac caps lockiem,,prosze kolejne posty pisac bez duzej litery na kazdym forum..

a gdzie takie cos czytales ze nie nalezy wyjechac po dostaniu wizy i ma sie duzo czasu?>jak sie nie wyjdzie to wiza przepada i tyle.

odpowiedz jest taka ze nalezy wyjechac i masz max 6 miesiecy na wyjazd i taka jest prawda..

jesli takie cos planujesz to moze zaczekaj z wyslaniem zgloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wjechać do USA w ciągu 6 miesięcy od momentu wydania wizy imigracyjnej. Na temat GC wpisz w google : prawa i obowiązki posiadacza zielonej karty.

W Twoim przypadku faktycznie lepiej poczekać i startować jak będziesz gotowy do wyjazdu z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jaki urzednik napisal,gdzie ,kiedy?

tutaj masz to napisane jak jest w przepisach i te przepisy sa takie same od kiedy jest loteria wizowa a wiec juz 20 lat

http://polish.poland...ntering_us.html

bo nie masz obowiazku wyjazdu ,nikt Cie na sile nie wypchnie abys lecial ;)

ale wtedy taka wiza nie jest wazna po 6 miesiacach i mozesz ja sobie oprawic w ramki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...