Skocz do zawartości

Poszukuje Aktualnych Informacji O Porodzie W Nyc


Ferddynanda

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za wyrecznie mnie w odpowiedzi

dodam tylko, ze poniewaz jako "nie-turysta", "nie-nielegal" i "nie-przestepca"

posiadam swoj dom, place do county ponad $3000 rocznie podatku katastralnego tylko za to, ze mi raz rocznie wciagna w odkurzacz troche lisci ( ktorych jeszcze wiatr nie rozwial) oraz za to, ze turysci, nielegale i przestepcy moga "za darmo" wysylac swoje pociechy do szkol w mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki za wyrecznie mnie w odpowiedzi

dodam tylko, ze poniewaz jako "nie-turysta", "nie-nielegal" i "nie-przestepca"

posiadam swoj dom, place do county ponad $3000 rocznie podatku katastralnego tylko za to, ze mi raz rocznie wciagna w odkurzacz troche lisci ( ktorych jeszcze wiatr nie rozwial) oraz za to, ze turysci, nielegale i przestepcy moga "za darmo" wysylac swoje pociechy do szkol w mojej okolicy

Wszystko jak powyzej, a poniewaz pasozytow roznej masci i pokroju w NYC jest wiecej niz gdziekolwiek, podatek od moich nieruchomosci wzrosl w ciagu ostatnich 10 lat drugie tyle, etc. etc. , a jakosc zycia znaczniesie pogorszyla, bo pasozyt jak sama nazwa wskazuje produkuje nastepnych pasozytow bo nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom jestem przeciwna tej calej "darmowej opiece medycznej", "miastowym mieszkaniom", miastowe to i tamto, food stamps, po ktore ustawiaja sie kilometrowe kolejki tych co "niedojadaja", nie ma czegos takiego jak DARMOWE uslugi, za to ktos musi zaplacic- za to wlasnie Ci biedni obywatele sa oskubywani kawalek po kawaleczku. Ale to jest wlasnie socjalizm, placacy podatki oczywiscie sie burza, bo musza placic na pasozytow i darmozjadow, ale jak przychodzi do glosowania- wybieramy tych i tego, kto chce pomoc wszystkim, kto chce stworzyc panstwo OPIEKUNCZE, zeby nikomu nic nie brakowalo, zeby to PANSTWO sie nim zajelo, zeby tworzylo miejsca pracy- absurd. Przydalby by sie tu teraz nowy Ronald Reagan... No ale chyba odbieglismy chyba nieco od adanego pytania Ferdynandy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigum- Nie wierz nigdy w stwierdzenie ze: "Ameryka sie konczy", to jest za sprytny i za bogaty kraj, on wlasnie wykancza wlasnie Europe, choc moze i Europa sama sie wykancza dzieki Unii Europejskiej i postawie opiekunczej rzadow europejskich. Tutaj wystarczy tylko znowu zniesc te absurdalne przepisy przepchniete przez demokratow, ustanowic prawdziwy wolny rynek. Przepraszam, nie tylko tutaj, w Europie przede wszystkim powinno do tego dojsc- wolny rynek, niskie podatki, jak najmniejsza konrola panstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jewropa powinna skomercjalizowac ( czyt. "sprywatyzowac") wszystkie galezie przemyslu, ktore dotad byly znacjonalizowane, system opieki zdrowotnej ( natychmiast okaze sie jakimi to bankrutami potrafia byc obywatele dumnej niegdys Jewropy), szkolnictwo wyzsze ( a objuczmy tych swiezych absolwentow takimi dlugami za "student loans", ze nie beda tu wybrzydzac tylko podejma kazda prace - nawet mycie kibli).

I takim to sposobem skalima nastepny dzidzius bedzie rodzony w Polsce bo przeciez bedzie tu druga hameryka...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...