Skocz do zawartości

Us Army


Marcin-RR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czesc!!

Mozecie mi powiedziec w jakim wieku ludzie najczesciej wstepuja do armii ?? Przedzial to chyba 17-34, ale chodzi mi bardziej jak to wyglada w praktyce. Czy duzo jest ludzi wstepujacych ktorzy maja powiedzmy okolo 30 lat ?? Do marines to raczej "mlodziez" idzie(z tego co mi wiadomo). Przedzial wiekowy17-28 gdzie 26-cio letni rekrut to juz podobno ewenement :D. Ciekawi mnie jak wyglada to w armii.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec w jakim wieku ludzie najczesciej wstepuja do armii ??

Czyli ludzi okolo 30-stki raczej nie zobaczymy jako nowo przyjetych rekrutow mimo ze do 34 jest limit- niezle :D.

Raczej zobaczymy. Zadales pytanie jacy ludzie najczesciej wstepuja do wojska, to nie znaczy, ze jest ludzie okolo 30-tki nie wstepuja w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zobaczymy. Zadales pytanie jacy ludzie najczesciej wstepuja do wojska, to nie znaczy, ze jest ludzie okolo 30-tki nie wstepuja w ogole.

W tym samym poscie zadalem rowniez takie pytanie- "...Czy duzo jest ludzi wstepujacych ktorzy maja powiedzmy okolo 30 lat ??..." . W kazdym razie dzieki za odpowiedz. Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...