Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Zamieszkac W Usa ?


Jonathan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzięki za pomoc i rady w końcu postanowiłem i wybrałem sobie hotel przy time square za 1300$

Będziesz miał wszędzie blisko ,praktycznie możesz Manhattan zwiedzać na pieszo :) . Trochę gorzej z zakupami ( mam na myśli żywność) bo na Manhattanie jest wszystko dużo droższe niż w pozostałych rejonach NY .Jeśli to jest przy Time Square to cena chyba nie jest wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał wszędzie blisko ,praktycznie możesz Manhattan zwiedzać na pieszo :) . Trochę gorzej z zakupami ( mam na myśli żywność) bo na Manhattanie jest wszystko dużo droższe niż w pozostałych rejonach NY .Jeśli to jest przy Time Square to cena chyba nie jest wysoka.

po zamknieciu sklepy spozywcze pakuja rozne dobra w czarne plastikowe worki i wystawiaja na "curbside"

dolacz do grupy "freeganow" i za zaoszczedzone na zarciu pieniadze mozesz sobie pomieszkac w ritzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia prawdę Ci powie:

rozkład procentowy Afroamerykanów http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d0/New_2000_black_percent.gif

hrabstwa mające mniej niż 25 obywateli należących do tej grupy etnicznej http://en.wikipedia.org/wiki/File:Absenceblacks.png

Widać pewną korelację z klimatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał wszędzie blisko ,praktycznie możesz Manhattan zwiedzać na pieszo :) . Trochę gorzej z zakupami ( mam na myśli żywność) bo na Manhattanie jest wszystko dużo droższe niż w pozostałych rejonach NY .Jeśli to jest przy Time Square to cena chyba nie jest wysoka.

Długo nie zajmie podróż Q line z Times Sq do stacji Atlantic Av, gdzie jest nowy Target. Jak na Target to mają nawet duży wybór żywności choć kolejki do kas są pieruńskie.

Wracając do tematu wątku: Gdzie najlepiej zamieszkać w USA?

Słyszałem, że Oklahoma City, OK jest zdecydowanie dobrym wyborem dla nowo-przybyłych z racji niskich kosztów wynajmu i dosyć zdrowej ekonomii. Jednakże nie sprawdziłem tego więc jedynie powtarzam to, co słyszałem. Może ktoś powie coś więcej bo sam myślę o OKC.

Wiadomo, że najłatwiej będzie się zaaklimatyzować w miejscach, gdzie mimo wszystko są już nasi rodacy np. Detroit, Chicago, Milwaukee. Stosunkowo droga Nowa Anglia może być przyjemna ze względu na stare (jak na USA) budynki i podobny klimat do PL. Jeśli komuś przeszkadzają Afroamerykanie to wielu ich nie spotka tam. W NH, czy w ME to już na prawdę rzadki widok.

Ciekawym miejscem do potencjalnego rozważenia może być Nashville, TN. Koszty życia są stosunkowo niskie, podobnie jak ceny domów. Jeśli dodatkowo masz zawód powiązany z medycyną to może być miejsce dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś przeszkadzają Afroamerykanie to wielu ich nie spotka tam.

Oj tam od razu przeszkadzają. To ja nie chciałbym im przeszkadzać. ;)

Kurde. Toż to wnet przekrój Europy :) na zachodzie mechiki, na południu i wschodzie ciemni i dzicy. Zostaje Yellowstone i zimna północ z dala od wielkich miast. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^ na południu masz jeszcze Arizonę, prawie cały Nowy Meksyk i spore kawałki Teksasu, w myśl starego kawału

Szeryf w Teksasie znalazł zabitego murzyna, ogląda, widzi poderznięte gardło, 6 kul w klacie, jedna w głowie, przestrzelone kolana i łokcie.

Patrzy na niego i myśli: najbardziej brutalne samobójstwo jakie w życiu widziałem.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...