Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Zamieszkac W Usa ?


Jonathan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Chciałbym się dowiedzieć w jakim stanie i mieście USA najlepiej zamieszkać (praca, dom, studia) ?. Wiem ze wybór i tak bd należał do mnie, ale mniej więcej gdzie byście radzili. ? Nie oczekuje odpowiedzi typu - Daruj sobie USA lepiej mieszkaj gdzieś indziej. :)

Każdy może mieć swoje zdanie i mieszkaniec Florydy powie ,że nie zamieniłby się na inne miejsce i to samo mieszkaniec NY czy Chicago .Jeśli lubisz ciepło przez cały rok to oczywiście Floryda albo CA. Zgadzam się ,że najlepiej byłoby zamieszkać jak najdalej od Polonii ale z drugiej strony mieszkanie np.w NY czy Chicago ma jeden duży plus.Chodzi mi tutaj o wyżywienie a konkretnie bezograniczony dostęp do polskiej żywności .Moim zdaniem i nie tylko ale większości Polaków zamieszkałych w USA ma to ogromne znaczenie gdyż jedzenie amerykańskie ( wędliny i inne art.) po prostu nie nadają się do jedzenia.Mam tutaj znajomych którzy jak jadą do swoich przyjaciół na Florydę zabierają walizkę polskiej żywności .Kolejna sprawa to zarobki . Jeżeli chcesz więcej zarabiać i trochę więcej wydawać to NY .W innych stanach mniejsze zarobki ale tańsze mieszkania ,ubezpieczenia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego co jest w twoim zyciu wazne.

Jeden lubi nature i jej bliskosc drugi lubi moloch i jego tetno, latwy dostep do srodkow komunikacji sztuki mnogosc przemieszczajacych sie ludzi.

Klimat jest waznym faktorem jak tez potrzeba posiadania auta lub kompletny jej brak.

Tudziez czy chcesz mieszkac we wlasnym domu albo w apartamencie to wszystko sklada sie na "potrzeby".

Jesli oczywiscie masz wybor bo przewaznie praca jest najwazniejszym atrybutem miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...