Skocz do zawartości

Gdzie Najlepiej Zamieszkac W Usa ?


Jonathan

Rekomendowane odpowiedzi

Święte słowa, z tego co pamiętam z innego wątku to chciałeś zwiedzić NYC? Jeżeli tak to zdecydowanie szukaj hotelu w okolicach metra, inaczej będziesz zwiedzał tylko korki.

Pamiętaj, że tunele i mosty w NYC są płatne, więc dojazdy by Cię bolały.

Inna rzecz, że za 60 USD to, moim skromny zdaniem, ciężko znaleźć coś w okolicy gdzie nie jedzą białych na śniadanie, a głównymi lokatorami nie są karaluchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

problem w tym ze hotel w NY na booking.com nie znajduje niczego rozsądnego za ok 60 (jak na airbnb) tylko 120-150 za noc

Zakładam ,że będziesz poruszał się komunikacją więc szukanie hotelu w NJ moim zdaniem to błąd .Harlem to górna część Manhattanu od 125 st więc komunikacja metrem jest idealna.Natomiast opinie na temat Harlemu są różne.Możesz poszukać hotelu w innym rejonie miasta np.na Brooklynie czy Queensie .Wtedy dojazdy metrem nie będą kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście mnie nie pocieszyli chodź myślałem iż będę się jedynie poruszał metrem bo jest to faktycznie jak na miasto jedyny środek transportu. Czyli jednymi słowy lepiej zapłacić 120 $ za hotel niż wydawać za dojeżdżanie. A polecacie jakieś hotele w NY z waszych postów wynika iż obeznani jesteście z tematem tegoż miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście mnie nie pocieszyli chodź myślałem iż będę się jedynie poruszał metrem bo jest to faktycznie jak na miasto jedyny środek transportu. Czyli jednymi słowy lepiej zapłacić 120 $ za hotel niż wydawać za dojeżdżanie. A polecacie jakieś hotele w NY z waszych postów wynika iż obeznani jesteście z tematem tegoż miasta.

New York to miasto gdzie masz bardzo dobrze rozwiniętą sieć autobusową i metra.Nie ma problemu. To jest New York więc jak w każdym dużym mieście hotele muszą być droższe. Jak będziesz podróżował po USA to oczywiście bez większego problemu znajdziesz motel za $50-60 ale w samym New York to już niekoniecznie.

Wyślę Ci wiadomość z propozycją hotelu który znajduje się na terenie bezpiecznym i będziesz mógł spokojnie dojechać komunikacją na Manhattan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spałem dwa razy w tym http://pl.hotels.com/ho362397/best-western-plus-prospect-park-hotel-brooklyn-stany-zjednoczone/ hotelu.

Zaletą jest to, że mieści się bezpośrednio nad stacją metra (co prawda R - Brooklyn Local, ale zawsze), no i to w miarę porządny hotel, ale chyba droższy niż chcesz przeznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...