Skocz do zawartości

Polish Oktoberfest In Arizona 12-13 Nov. 2011


wow

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem OktoberFest w Listopadzie mozecie zapytac. Tak dokladnie, organizowany jest OktoberFest 12-13 listopada w Arizonie (wiec juz za chwilke).

W marcu 2011 zorganizowany byl VIII Polski Festiwal, ktory zakonczyl sie pelnym sukcesem. Teraz odbedzie sie Polski OktoberFest - wiec gornikow, gorali nie zabraknie. Muzyka, tradycyjne polskie potrawy oraz wystawa folklorystyczna beda czekac na gosci.

Wiecej informacji mozecie znalezc na: Facebook oraz stronie internetowej festiwalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie :) pierwszy raz kiedy sie z tym spotkalam takie samo pytanie zadalam.

Wg. mnie:

- Slazacy/gornicy organizuja festiwal

- kazdy powod dobry, aby moc sie spotkac i wspolnie "biesiadowac"

- zauwzylam, ze nie tylko Niemcy organizuja Octoberfest w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!

Z gory przepraszam ze troszeczke nie na temat zadam pytanie:P.

Kiedys byl taki piknik ,chyba podchalanski, organizowany w Arizonie jakos w sierpniu jak sie nie myle. Impreza odbywala sie w lesie, pelno namiotow, kampery itp. Bardzo fajna impreza i dlatego chcialem zapytac czy jest kontynuowana? Ktos moze bywal lub cos zlyszal, wie ?? Zeby rozjasnic podaje linka z teledyskiem nagranym jednego roku, podczas pikniku:

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Czesc!!

Z gory przepraszam ze troszeczke nie na temat zadam pytanie:P.

Kiedys byl taki piknik ,chyba podchalanski, organizowany w Arizonie jakos w sierpniu jak sie nie myle. Impreza odbywala sie w lesie, pelno namiotow, kampery itp. Bardzo fajna impreza i dlatego chcialem zapytac czy jest kontynuowana? Ktos moze bywal lub cos zlyszal, wie ?? Zeby rozjasnic podaje linka z teledyskiem nagranym jednego roku, podczas pikniku:

Dzieki!

Hejka Siemasz,

Przypadkowo dowiedziałam się, ze pikniki polonijne są nadal organizowane. Niestety nie znam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...