Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Na Wyjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

ja bedac w USA kilka lat temu turystycznie, wykupilam ubezpieczenie Multinational Underwriters. Bardzo, bardzo, sobie chwale! Wszystko zalatwiasz przez internet, musisz miec jedynie valid passport with a valid visa.

W ostatni dzien ubezpieczenia moje dziecko wywrocilo sie w domu, pelno krwi, atak histerii, rozwalony luk brwiowy... Ubezpieczenie pokrylo WSZYSTKO, leczenie, szwy, jednodniowy pobyt w szpitalu, zdjecie szwow, nawet ambulance ride do szpitala... dodatkowo, w porownaniu z ubezpieczeniem, ktore mam obecnie, wcale nie bylo takie drogie. W tej chwili placimy duzo wiecej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupilam je w usa na miejscu, mozesz to zrobic od razu jak przyjedziesz. Ja przed wyjazdem wykupilam pewne ubezpieczenie w PL, na miejscu okazalo sie bezuzyteczne, nie pamietam juz co to bylo za ubezpieczenie.

Po tygodniu pobytu w usa zdecydowalam sie wykupic nowe tutaj, i dzieki bogu tek zrobilam. Nie pamietam strony www , ale udalo mi sie znalezc stare karty z multinational underwriters. Z tylu jest na nich nr. : For pre-notification or general questions regarding eligibility,benefits, claims, please call 1-800-605-2282 or 1-317-262-2132.

Strony, jak powiedzialam nie pamietam, bo bylo to ladnych kilka lat temu, ale google's your best friend, poszukalam i wydaje mi sie ze to ta strona:

http://www.mnui.com/

proponuje sprawdzic czy sie np. numery telefonow ktore podalam zgadzaja na tej strone, jesli mariano jest zainteresowany

Ubezpieczenie mozna wykupowac miesiecznie, mozna placic przez internet, mozna latwo je przedluzac z miesiaca na miesiac przez caly okres waznosci wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedac w USA kilka lat temu turystycznie, wykupilam ubezpieczenie Multinational Underwriters. Bardzo, bardzo, sobie chwale! Wszystko zalatwiasz przez internet, musisz miec jedynie valid passport with a valid visa.

W ostatni dzien ubezpieczenia moje dziecko wywrocilo sie w domu, pelno krwi, atak histerii, rozwalony luk brwiowy... Ubezpieczenie pokrylo WSZYSTKO, leczenie, szwy, jednodniowy pobyt w szpitalu, zdjecie szwow, nawet ambulance ride do szpitala... dodatkowo, w porownaniu z ubezpieczeniem, ktore mam obecnie, wcale nie bylo takie drogie. W tej chwili placimy duzo wiecej :(

http://www.globalsurance.com/quotation/individual5/?gclid=CICW8IPhs6wCFVAntAodKQw-jw

o to Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle wujek google jest nie zawodny ;)

http://www.mnui.com/

mariano to jest ta strona i ta firma co pisze kiq

kiq teraz to juz inaczej wyglada jak napisalas ,,faktycznie ze ubezpieczenie wykupione na miejscu ma pewne plusy pod warunkiem ze sie wie co sie podpisuje i zna sie pewne zasady..nalezy o tym pamietac ..

ps sprawdzilem numery i sa takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...