Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Na Wyjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

polskiego nie polecam, to zlodzieje i oszusci. Majac polskie ubezpieczenie wykupione, tutaj na miejscu dziecko mi sie rochorowalo. Dzwoniac na infolinie, dowiedzialam sie, ze najblizszy lekarz jaki bedzie honorowal to ubezp. jest ok 50 mil od nas, dodatkowo, to JA musze pokryc koszta calej wizyty (a podkleslam to okolo kilkuset $), a potem , juz po powrocie do PL , oni sie ze mna "rozlicza". Malo tego, mialam 1 miesiac zeby rozliczyc sie z nimi w PL, a zamierzalam wrocic po niecalych 2 miesiacach, wiec pytam pani na infolinii co w tym wypadku, a pani na to.. :no, musi pani sama pokryc koszta!" Zlodziejstwo i juz! Nie polecam!!!! Pomijam juz pieniadze wydawane na polaczenia do PL zeby skontaktowac sie z paniami od ubezpieczenia, bo nr w usa nie posiadali.

Skonczylo sie tak, ze wykupilam szybko multinational underwriters, i dzien pozniej poszlam z nim do lekarza... nie 50 mil od domu, za co-payment ok $25 co stanowilo moje calkowite koszta.

dla swojego spokoju, i jesli chcesz uniknac bolesnych dlugow tu w usa, proponuje jedynie ubezpieczenie na miejscu. Ale to wkoncu tylko moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zlodziejstwo a takie maja zasady--dlatego tez mariana sie zapytalem czy czytal takie cos jak regulamin,czy moze sie pytal o zasadach..bo pewne ubezpieczenia dzialaja odrazu jak wypadek i ktos jest nie przytomny a co innego w innych sprawach,

Kolejna sprawa to czy kazde ubezpieczenie w USA bedzie tak funkcjonowac od tak sobie?a no nie

kazde ma podpisane osobne umowy pomiedzy szpitalem -osrodkiem zdrowia a danym ubezpieczeniem

I tak tez to zadzialalo w przypadku ubezpieczenia z Polski ze mozna isc-jechac ale z dala-bo tam bedzie ok dla danego ubezpieczyciela

dawno temu bylo duzo pisane na ten temat -na temat ubezpieczen ze nalezy wszystkiego sie pytac,jesli sa jakies ale nalezy dopytac sie gdzies indziej oraz isc do innych firm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...