Skocz do zawartości

Wiza "K" (narzeczenska)- czy ktos wie o co pytają?


moi_1

Rekomendowane odpowiedzi

Turystycznej nie dostalam, wiec pomysl zeby tam po prostu pojechac i wziac slub - odpada...

Niestety na rozmowie bede sama, bo moj chlopak teraz nie moze przyjechac. Podjal od stycznia prace i nie dostanie jeszcze urlopu. Przylot na dzien czy dwa to bylaby zbyt kosztowna glupota...

... jak juz bede po rozmowie to oczywiscie, ze dam znac jak mi poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na 100% dostaniesz bo teraz to oni nie mają wyjścia, muszą dać i koniec.

Życze powodzenia!!!

A co by było gdy bym wyjechał na turystyczną i został tam nie legalnie i tam wzioł ślub??? Zalegalizowali by mój pobyt???

Pytam Bo zrobienie obywtelstwa jescze troche potrwa...

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie staraj o turystyczna, ale pamietaj, ze jak sie tam pobierzecie, to:

1/ rezydent chcac kogos sponsorowac ( np. zone , dzieci ) musi liczyc sie z tym, ze okres oczekiwania na green card przez jego krewnych bedzie niestety bardzo dlugi"

2/"nawet jesli rezydent sponsoruje zone, ktorej wygasla waznosc wizy, to pomimo, iz rezydent zlozyl petycje na wspolmalzonke, to i tak jest ona w USA nielegalnie – nie ma prawa do otrzymania pozwolenia na prace czy zrobienia prawa jazdy."

.... te informacje mam ze strony: http://www.prawoimigracyjneusa.com/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slub w Polsce nie bedzie szybciej, nie z amerykaninem, mamy inne prawo i w sadzie musi byc rozprawa o zwolnienie z obowiazku posiadania jakiegos papierka ze jest sie zdolnym do zawarcia malzenstwa. My na rozprawe czekamy juz ponad pol roku

Doslownie mnie zmrozilo jak przeczytalam wasze posty. Formalnosci jest tyle, ze czasem dochodzi juz do paradoksow. Pol roku czekania na sama rozprawe w sadzie?!

Zycze wszystkim powodzenia, trzymajcie sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cieplutko... Wczoraj dostalam wize "K" !!! Teraz juz tylko czekac na przesylke kurierska... Paszportu i brazowej koperty nie odebralam wczoraj, gdyz byla awaria systemu komputerowego i nie skompletowano dokumentow.

...Pani konsul sprawdzila wszystko dokladnie odnosnie zabezpieczen finanasowych, obejrzala fotki robione w czasie wizyt mojego chlopaka w Polsce i zapytala czy znam angielski.

Tak ogromnie dziekuje wszystkim, ktorzy udzielili mi wsparcia na forum i za jego posrednictwem w czasie oczekiwania na wizyte w ambasadzie.

Pozdrawiam..... ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cieplutko... Wczoraj dostalam wize "K" !!! Teraz juz tylko czekac na przesylke kurierska... Paszportu i brazowej koperty  nie odebralam wczoraj, gdyz byla awaria systemu komputerowego i nie skompletowano dokumentow.

...Pani konsul sprawdzila wszystko dokladnie odnosnie zabezpieczen finanasowych, obejrzala fotki robione w czasie wizyt mojego chlopaka w Polsce i zapytala czy znam angielski.  

Tak ogromnie dziekuje wszystkim, ktorzy udzielili mi wsparcia  na forum i za jego posrednictwem w czasie oczekiwania na wizyte w ambasadzie.

Pozdrawiam..... ewa

Proszę napisz dlaczego czekałaś tak długo na wizytę w ambasadzie.Mój chłopak złożył papiery o wizę dla mnie w USA w Maju.chce uniknąć długiego czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...