Skocz do zawartości

Szukam Pracy Sacramento, Sf, Davis


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Toz to te wasze ohio gorzej niz rumunia

btw - byłem w weekend u teściów w Port Clinton, OH - bezrobocie w okolicy (Toledo, Lima, Sandusky) osiągnęło 20%. To mniej więcej ile w najgorszym momencie w Polsce.

Tutaj mozna sie zgodzic port clinton to zwykla wiocha, wiec bezrobocie nie powinno dziwic, no ale cleavland "najbardziej przygnebiajace miasto w usa" heheh, moral z tego taki , ze bedac w stanach w ohio zatrzymujemy sie tylko aby wyrzucic smieci i zalatwic potrzeby fizjologiczne lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Toz to te wasze ohio gorzej niz rumunia

Tutaj mozna sie zgodzic port clinton to zwykla wiocha, wiec bezrobocie nie powinno dziwic, no ale cleavland "najbardziej przygnebiajace miasto w usa" heheh, moral z tego taki , ze bedac w stanach w ohio zatrzymujemy sie tylko aby wyrzucic smieci i zalatwic potrzeby fizjologiczne lol

no, coz - to ze pisze o Ohio wynika stad ze tu wlasnie mieszkam

w innych czesciach USA nie jest lepiej ( a nierzadko jest jeszcze gorzej)

p.s. jesli masz ambicje odwiedzac Ameryke po to aby "wyrzucic smieci i zalatwic potrzeby fizjologiczne"

to taniej bedzie zostac w Polsce, gdzie zreszta smieci podrzuca sie sasiadom a Polacy wyprowadzaja psy aby sraly na chodnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port Clinton to może i wiocha ale ma lotnisko z większym ruchem niż taki Poznań gdzie jest jak w aeroklubie...

Port Clinton to vacation destination - ludzie tam przyjeżdzają wypocząc albo przeprowadzają się retirement (jak moim teściowie), trudno oczekiwać wielkiego przemysłu tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi tam te 20%?

Siedzą w domach i ew. szukają roboty, czy tak jak u nas niby 20% bezrobocie, a połowa z tego na budowach w Warszawie, ćwiartka woli jakiegoś Komandosa obalić i jeszcze trochę absolwentów dla których "nie ma pracy z ich wykształceniem" i pozostali? Jak to tam jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak placzecie tak lamentujecie jakie to bezrobocie u was panuje, ze pozwolilem sobie na odrobine uszczypliwosci, ale co niektorym pozostaly w genach jeszcze kompleksy i foch a co najwazniejsze mowia to polaczki, ktorzy stali sie bardziej amerykanscy niz rodowici amerykanie

Port Clinton to może i wiocha ale ma lotnisko z większym ruchem niż taki Poznań gdzie jest jak w aeroklubie...

Port Clinton to vacation destination - ludzie tam przyjeżdzają wypocząc albo przeprowadzają się retirement (jak moim teściowie), trudno oczekiwać wielkiego przemysłu tam...

...ten strzelil focha na slowa "wiocha" i zaczyna licytacje...my mamy najlepsze...,...my mamy najwieksze...,...itd heheh jak dzieciaki

zwisa mi to czy tam cos laduje i ile tego laduje

no, coz - to ze pisze o Ohio wynika stad ze tu wlasnie mieszkam

w innych czesciach USA nie jest lepiej ( a nierzadko jest jeszcze gorzej)

p.s. jesli masz ambicje odwiedzac Ameryke po to aby "wyrzucic smieci i zalatwic potrzeby fizjologiczne"

to taniej bedzie zostac w Polsce, gdzie zreszta smieci podrzuca sie sasiadom a Polacy wyprowadzaja psy aby sraly na chodnikach

wcale nie domyslilbym sie ze tam mieszkasz a do stanow przyjade z wielka przyjemnoscia nauczyc was segregacji smieci i tego ze smieci sie wyrzuca do smietnika nie na ulice.

p.s. psa jak bede mial to raczej nie zabiore bo moze czasami zatesknic za smierdzacym brudny polskim chodnikiem

A co robi tam te 20%?

Siedzą w domach i ew. szukają roboty, czy tak jak u nas niby 20% bezrobocie, a połowa z tego na budowach w Warszawie, ćwiartka woli jakiegoś Komandosa obalić i jeszcze trochę absolwentów dla których "nie ma pracy z ich wykształceniem" i pozostali? Jak to tam jest?

domniemywam ze te 20% zbieraja kupy po psach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi tam te 20%?

Siedzą w domach i ew. szukają roboty, czy tak jak u nas niby 20% bezrobocie, a połowa z tego na budowach w Warszawie, ćwiartka woli jakiegoś Komandosa obalić i jeszcze trochę absolwentów dla których "nie ma pracy z ich wykształceniem" i pozostali? Jak to tam jest?

Cokolwiek robi, odpowiedź na pierwszy post w tym wątku jest taka jak napisałem w poście nr. 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port Clinton to może i wiocha ale ma lotnisko z większym ruchem niż taki Poznań gdzie jest jak w aeroklubie...

Port Clinton to vacation destination - ludzie tam przyjeżdzają wypocząc albo przeprowadzają się retirement (jak moim teściowie), trudno oczekiwać wielkiego przemysłu tam...

kilka razy jezdzilismy rowerami z dziecmi po put-in-bay kiedy jeszcze byly malymi brzdacami

mile wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek robi, odpowiedź na pierwszy post w tym wątku jest taka jak napisałem w poście nr. 3

Mam założyć nowy wątek na okoliczność mojego pytania? :)

ps.

Odp na 1szy post znałem zanim pojawiła się odp. 3 :P

wcale nie domyslilbym sie ze tam mieszkasz a do stanow przyjade z wielka przyjemnoscia nauczyc was segregacji smieci i tego ze smieci sie wyrzuca do smietnika nie na ulice.

Gdybyś choć raz był na wysypisku i zobaczył gdzie tam mają twoją segregację, to sam byś włożył łeb do kibla i se deklem przywalił. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaah miła konwersacja, ale musze przyznać red77 ze sie z Tobą zgodze!

Ale wracajac do tematu, skoro kzielu mowi ze nie da rady znależć pracy bo kryzys 20% , makdonald ze jako barman tez nie zarobie bo ludzie nie daja napiwkow z ktorych pewnie nie raz była druga wypłata to powiedzie mi jak wy znalezliscie prace? Ogłoszenie, "poczta pantoflowa",chodzenie od firmy do firmy...a moze załozyliscie własną!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...