Skocz do zawartości

Szukam Pracy Sacramento, Sf, Davis


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hahahaah miła konwersacja, ale musze przyznać red77 ze sie z Tobą zgodze!

Ale wracajac do tematu, skoro kzielu mowi ze nie da rady znależć pracy bo kryzys 20% , makdonald ze jako barman tez nie zarobie bo ludzie nie daja napiwkow z ktorych pewnie nie raz była druga wypłata to powiedzie mi jak wy znalezliscie prace? Ogłoszenie, "poczta pantoflowa",chodzenie od firmy do firmy...a moze załozyliscie własną!!?

ja definitywnie zalozylem wlasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz ambicje odwiedzac Ameryke po to aby "wyrzucic smieci i zalatwic potrzeby fizjologiczne" to taniej bedzie zostac w Polsce, gdzie zreszta smieci podrzuca sie sasiadom a Polacy wyprowadzaja psy aby sraly na chodnikach

Przynajmniej raz ubawileś mnie do łez :lol:

skoro kzielu mowi ze nie da rady znależć pracy bo kryzys 20% , makdonald ze jako barman tez nie zarobie bo ludzie nie daja napiwkow z ktorych pewnie nie raz była druga wypłata to powiedzie mi jak wy znalezliscie prace? Ogłoszenie, "poczta pantoflowa",chodzenie od firmy do firmy...a moze załozyliscie własną!!?

Pierwsza praca z reguły jest z ogłoszenia. Potem działa tzw. networking, czyli szukanie pracy przez sieć znajomych i krewnych królika. Obecnie naprawdę nie jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam szukam pracy na stałe w tych rejonach!

o mnie:

skończyłem studia w 2010 Motoryzacja i Energetyka

Doświadczenie:

praca na kuchni w 2009,2010 w czasie wakacji (camp usa)

2 lata stazu w warsztacie samochodowym

1 rok jako elektromonter/ elektryk-( ale jako elektryk pomocnik)

Lat 26, bez nałogów, jezyk poziom sredni!, cały czas sie doszkalam!

CZy mam wogole jakies szanse?

Jesli chodzi o wspomniane rejony (SF, Sacto, Davis) to zdecydowanie celuj w SF i tutejsza gastronomie gdyz jesli mnie pamiec nie mysli jest tutaj ok. 3000 barow/restasuracji/klubow, co daje najwieksza ilosc na 1 mieszkanca miasta w skali calego kraju............................I poza tym w tym miescie kryzys nie jest odczuwalny w tych branzach, ludzie wychodza na noc, zostawiaja napiwki (wiem bo sam wychodze, widuje jak i znam mase ludzi pracujacych w barach czy restauracjach)..........................No i poza tym placa minimalna jest najwyzsza w calych USA i po raz pierwszy przekroczyla 10 dolcow, a wynosi dokladnie $10.24 ................................ Mozesz poprzegladac ogloszenia tutaj: http://sfbay.craigslist.org/sfc/fbh/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...