Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

np teraz przed wakacjami czekasz na spotkanie 8 dni a potem 2 dni "wytwarzaja" ta wize... ( http://warsaw.usembassy.gov/poland/current...nt_waiting.html )

ale lepiej zalatw to jak najwczesniej - bo potem nie bedzie miejsc (w klasie ekonimicznej) w samolotach do usa... a nawet jak beda, to beda bardzo drogie (w porownaniu np z cenami "na dzis")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno czy moglby ktos podac numer telefonu bo kolega potrzebuje a ja go niestety gdzies zapodzialem chodzi mi o krakow i o taki numer zeby sie umowic na rozmowe

"Aby umówić się na rozmowę z konsulem należy zadzwonić pod numer 0701 77 44 00, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00. Koszt jednej minuty połączenia to 4,- PLN + 22% VAT (cena może zostać zmieniona bez uprzedzenia). Połączenie z tym numerem możliwe jest tylko z telefonów stacjonarnych z terytorium Polski, ale nie z aparatów na karty telefoniczne. Ponadto posiadacze telefonów komórkowych mogą dzwonić pod numer *740 94 00."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarou, jesli podlegasz pod konsulat w Krakowie to czekasz dluzej niz gdybys podlegal pod ambasade w Warszawe. Wiec jesli chcesz jechac na wakacje to dzwon juz teraz. Ja dzwonilam dawno temu i rozmowe mam za tydzien(czyli czeka sie gdzies 4 tygodnie, a dzwonilam na samiutkim poczatku kwietnia!!!). Nie wiem jak teraz, moze i dluzej. Mozna dzwonic z kom IDEA pod numer 701774400. Miej przy sobie paszport, pytaja o serie i numer paszportu, data urodzenia, przez kogo wydany i telefon kontaktowy.

Pzdr, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witajcie, mam pytanie: znajoma skarży się, że dzwoniąc pod w/w. numer cały czas odzywa się skretarka. Czy tak powinno być? I czy jest to jedyna droga do ustalenia terminu spotkania z konsulem (czy można np. zrobić to też drogą elektroniczną)?

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja kiedy dzwnilem w sprawie terminu etc. Dwa razy wysluchalem przyjemny glos w sluchawce (chociaz przypuszczam ze po 3 razie zmienilbym zdanie odnosnie tego jaki to mily jest ten glos :D ) ze minuta kosztuje 4 + VAT kolejno potem jakies 2 minuty ciszy i pozniej dopiero odezwal sie "szybki glos" :D Wydaje mi sie jednak ze nie ma reguly moze mieli zajete linie i wszystkie osoby z info mialy pełne "uszy" roboty, troszke cierpliwosci :D no chyba ze patrzac na zegarek dojdziemy do swiadomosci ze rachunek za telefon niebezpiecznie zbliza sie do wysokiej sumy :D

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...