Skocz do zawartości

Nie Otrzymalem Zaplaty Za Prace


Robertowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Naprawde nie wiem co robic,gdyby to tylko o mie chodzilo to pewnie bym zaryzykowal(a co tam), ale jesli dostane deport to najbardziej ucierpi na tym moja zona a przedewszystkim nasz kilkumiesieczny syn. Mojego bylego "pracodawce" uprzedzalem ze to zglosze, to powiedzial mi ze jesli to zrobie to zabije moja rodzine doslownie tak powiedzial,podejrzewam ze sam sie boi wiec chcial nastraszyc mnie ale do konca nigdy nie wiadomo. Tak czy inaczej musze to jeszcze przemyslec, dzieki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baby tez przesiedzialo wize ?

na Twoim miejscu zglosilbym sprawe do Dept. of Labor oraz zalozylbym sprawe cywilna

mozesz sie rowniez udac na policje i zglosic "murder threat" ze strony Twojego ex bossa

USA to kraj praworzadny dlatego nie powinienes sie bac egzekwowania prawa - to co kocham w Ameryce to wlasnie "transparency" w dziedzinie przestrzegania prawa ( zadne tam "kombinowanie" czy kunktatorstwo)

pamietaj rowniez, ze strach jest zawsze najgorszym doradca

"the last but not least" - Twoje uczciwe i praworzadne postepowanie stworzy pozytywny przyklad dla innych potencjalnych ofiar

nieuczciwosci jak rowniez stanowic bedzie ostrzezenie dla kombinatorow typu Twojego ex bossa.

pozdrawiam i zycze calej Twojej rodzinie Szczesliwego Nowego Roku

glowa do gory! Ameryka zbudowana zostala przez emigrantow takich jak Ty i Twoja zona i z moralnego punktu widzenia

kwestia "legalnosci pobytu" nie powinna w ogole wystapic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertowski sam wiec udzieliles sobie odpowiedzi na glowne pytanie tego watku - "na odzyskanie pieniedzy nie masz najmniejszych szans"

na drugi raz kiedy na swoje pytanie masz juz gotowa odpowiedz nie zawracaj ludziom dupy :)

niech cie pocieszy fakt ze tu ru...... nie tylko nielegali i ze nawet ci wyru.. legale robia w porty kiedy trzeba zlozyc "complaint" w odpowiednim urzedzie albo na policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj makdonald nikt Ci sie nie kazal wypowiadac na ten temat wiec nie truj teraz o zawracaniu dupy ludziom, Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz sie za innych??? Jezeli masz z tym problem to daj sobie na wstrzymanie panie "cwaniak" i sie nie udzielaj. To tyle w twojej kwesti. A wracajac do sprawy to nikt tu nie robi w jakies porty czy jak to tam nazwales, nie sztuka jest wyskoczyc z lopata na ksiezyc, trzeba zasiegnac opinii innych ludzi,posprawdzac zastanowic sie i pozniej dzialac a nie odwrotnie. Ja tak wlasnie zrobilem, puki co nie mam jeszcze 100% pewnosci ze cos z tego bedzie ale jest duza szansa na odzyskanie tych pieniedzy,poniewaz moj "ex boss" nie jest wcale taki hojrak jakiego zgrywa. Jak cos sie zmieni napisze.

Pozdrawiam.

A i jeszcze jedno znalazlem juz nowa prace i to duzo lepsza, nie jest tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...