Skocz do zawartości

O4.01.2012 Rozmowa:)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hmmm tak sobie tylko myslę bo napisałęm ze lece do cioci do chicago wypisałem jej dane czyli gdzie sie zatrzymam tylko taki problem bo ciocia ma na imie Władysława a moja mama także ma na imię Władysława i jezeli powiem ze to ciocia od strony mamy to troche dziwne będzie żeby dwie siostry miały tak samo na imię co nie?? a jezeli powiem ze to ciocia od strony taty czyli żona brata mojego taty to tez lipa bo nazwiska się nie będą zgadzac bo wtedy ta ciocia od strony taty musiala by miec tak samo na nazwisko co ja a ma inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placi sie kurierowi dhl jak przywiezie paszport,,mozna zostawic komus w domu pieniadze i ten ktos odbierze.

a teraz pytanie proste?czy ta Ciocia to prawdziwa czy jak?

jesli prawdziwa to jaki problem powiedziec jak sie maja sprawy

jak zaczniesz cos sciemniac to zamiast wizy bedzie paszport po rozmowie bez wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciocia prawdziwa :P powiem jak cos ze to kuzynka mamy i git :) we wniosku było takie pytanie:

czy ma pan najbliższych krewnych w usa ?? obok w nawiasie pisało ze tyczy się to brata siostry mamy itp. wiec dałem ze nie ma najblizyszch krewnych NO

ale zaraz pod tym pytaniem było:

czy ma pan innych krewnych w usa , dałem tak czyli ciocie dobrze ??

paszport typ dokumentu podrózy dałem - oficjalny bylo jeszcze chyba regular i dyplomatyczny ale dałem oficjalny

miasto wydania : Wojewoda Małopolski tak jak w paszporcie pisze mimo ze miasto wydania do Limanowa

numeru książeczki nie wpisałem bo nie mogłem znalezc wpisałem tylko numer paszporty

podaj liste języków które znasz , ze nie było opcji nie dotyczy to wpisałem angielski podstawy :P

no i tyle a telefon bede mógł zostawic na bramkach przy ochronie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie nie ma mozliwosci zostawienia telefonu u ochorny,nie daleko jest taki bar i tam za 2 zl,pare miesiecy temu tyle kosztowalo-mozesz telefon przechowac..

Co do numeru ksiazeczki to polskie paszporty tego nie maja,juz pisalem ze ds 160 jest na caly swiat i moze gdzies jest cos takiego,..a ten numer na kartkach w paszporcie to numer paszportu :)

miejsce wydania dobrze napisales chociaz odbierales go gdzies indziej ;)

Ciocie tez dobrze wpisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

1.co ma powiedziec dziewczyna jak padnie pyt dlaczego jedzie sama a nie z chlopakiem z ktorym mieszka(chlopak nie moze jechac bo czeka na gc a wiza mu sie skonczyla)?

2.jaka jest roznica z paszportem regular(taki wpisala) i official?

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...