Skocz do zawartości

O4.01.2012 Rozmowa:)


Rekomendowane odpowiedzi

witam w środe się umówiłem na rozmowe z konsulem bede jako pierwszy w nowym roku bo od 4 (sroda) dopiero zaczynają sie rozmowy , umówiłem się na 9.15 i mam takie pytania koncowe .

w czasie rozmowy pani podała mi kod 6 cyfrowy ten kod jest mi potrzebny do czego?? musze go zapisac czy moge tylko zapamietac ?? i jak rozmowe mam o 9.15 to o której bede mógł wejsc do ambasady i gdzie tam mozna schowac np. telefon na bramkach przy ochronie ?? zapłaciłem juz za wize na poczcie i wypełniłem formularz DHL i do tego wezme zdjęcie na wszelki wypadek ( we wniosku ds-160 dołaczyłem fotke) i te ksero z ostatniej strony z kodem , zamierzam wziąsc takze umowe kredytową jak by co zeby udowodnic ze mam stałą prace tylko umowa była do listopada wtedy miałem ostatnią rate do spłaty , czy moze jednak podskoczyc do szefa i wziąsc umowe o prace lub cos innego ??

no i co jeszcze pojade samochodem do KRAKOWA wiec jest na tej ulicy jest jakis parking czy lepiej stanąc koło galerii krakowskiej bo chyba nie daleko jest ta ambasada ??

we wniosku napisałem ze lece na 2 miesiące do cioci sam i planuje mniej wiecej leciec ok. 16 kwietnia a wrócic ok. 15 czerwca . zobaczymy czy dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

6 cyfrowy kod jest potrzebny przy wejściu do konsulatu...tel mozna zostawić do przechowania w knajpce obok,na pewno nie w konsulacie...na ul.Stolarską nie można wjechać autem,w ogóle nie polecam wjazdu do samego centrum,konsulat znajduje się przy samym Rynku...weź lepiej aktualna umowę o pracę ;)

życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niedobrze,na umowie też pewnie tak pisze? jesli masz konto i jakąś sume która mógłbyś pokazac w konsulacie to wez taki wyciąg równiez ze soba. zaświadczenie że pracujesz,ale lepiej zeby nie było tam napisane że umowa kończy Ci sie tuz przed wylotem. Może jakieś akty własności nieruchomośći jesli posiadasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn . we wniosku wpisałem ze planuje leciec 16 kwietnia 2012 r. a zamierzam wrócic 15 czerwca 2012. a umowe mam do 28 czerwca czyli jak wróce ze stanów do polski to jeszcze umowe o prace bede miał ważną ok. 2 tyg. , a na rozmowie czesto pytają o dodatkowe informacje , tzn miedzy innymi umowe o prace itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredy wlasnie za czesto nie pytaja sie o takie cos czy masz kase i masz pokazac konto bankowe,zaswiadczenie z pracy

to sie wszystko odbywa na zasadzie pytanie i odpowiedz,,,chyba czytales forum i co mieli ludzie?

mozesz miec i pare kwitow ale bez pytania jak kto pokazesz>ze masz kase,a co do kredytu to roznie z tym moze byc i lepiej tego nie bierzesz i nie pokazuj.

bo zwiazki z Polska to praca,szkola a nie kredyt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace mam moge powiedziec ze dziewczyne tez mam tylko ona ma zieloną karte to o tym wspominac napewno nie będe:P szczerze to zabardzo nie chce mi sie jechac do szefa po tą umowe i tak mysle czy ona jest zbędna , po sylwestrze musze się dobrze przygotowac do rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram podejsc sie z dystansem do rozmowy i nie robic sobie wielkich nadziei dlatego tez jakos nie specjalnie chce mi sie po ta umowe jechac ew. przedstawie dokumet np. o przyznanie katy kredytowej z 2009 r. w którym jest informacja o mojej pracy i data na czas okreslony do 28 czerwca . telefon zostawie w samochodzie , pani z ktorą rozmawialem powiedziałą zebym zarezerwował sobie 2 godz. na pobyt w ambasadzie . a tak w skrócie jak to wygląda zebym chociasz troche wiedział . czyli tak podchodze do bramy wtedy pojawia sie ochrona mówie im co i jak podaje ten kod i co wtedy ide sam dalej czy ochroniarz mnie odprowadza do srodka ?? wejde i co dalej ktos mi powie gdzie mam isc i co robic ?? bo pierwszy raz bede w ambasadzie i sory za glupie pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...