Skocz do zawartości

Ile Pieniędzy Zabrać Ze Sobą - Green Card


minimalist300

Rekomendowane odpowiedzi

No mi się wydaję że trzeba najpierw myśleć o sobie a nie o konsulu. I tak zastanowić się poważnie co i gdzie będziemy robić, jakie mamy szanse na pracę i ile czasu zajmie nam jej szukanie bo może okazać się że konsul nas "wpuści" do USA a my uwikłamy się w jakiś koszmar bez wyjścia. Dużo ostatnio jak wiadomo jest o kryzysie, ostatnio słyszałem np. tekst że powracający żołnierze amerykańscy mają poważniejszą bitwę przed sobą niż na misji wojskowej a mianowicie znalezienie sobie pracy we własnym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

co do tej kasy to zalezy gdzie bedziesz mieszkac,co bedziesz chcial robic,gdzie chodzic,,bo moze byc tak i przez 6 miesiecy z tego bedziesz zyc a moze byc i 2 miesiace bo mieszkanie lepsze,jedzienie,samochod...

jak maja sie zatrzymac gdzies to jedni maja na 1 dzien,,inni na 2-3 tyg a inni na dluzej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

odświeżam :)

pytanie do założyciela tematu - wylosowałeś gc/ udało się wyemigrować?

wybiera się ktoś po wylosowaniu dv w tamte rejony?

jeśli zagląda tu ktoś zamieszkujący owe okolice i miałby chęć powiedzieć mi kilka rzeczy, proszę o kontakt :)

pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...