Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

Co powinienem wpisac chcac udac sie na wycieczke objazdowa po usa ,skoro chce pojechac na wlasna reke ze znajomymi ? Nie rozumiem co mam wpisac w miejscu gdzie wymaga sie ode mnie podania czlowieka lub adresu u ktorego sie zatrzymam przeciez bede jezdzil kazdego dnie gdzie indziej ,porazka to dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisalem tak jak radzicie ,wpisalem jakis hotel w chicago,a tu nastepna niespodzianka w podpunkcie us kontakt mianowicie ,osoba lub organizacja ktora jest moim kontaktem w usa i no stoje na ta chwile z kopara opadnieta do podlogi < wczesniej wpisalem ze jade z grupa wycieczkowa raibow tours> wycieczka zorganizowana poprostu ale jade przeciez ze znajomymi ktorych jeszcze nie mam sprecyzowanych

ciezko bedzie mi na dzien dzisiejszy napisac tam znajomych konkretnie ale mysle ze moze jednak nie kombinowac z tym biurem i nie krecic wten sposob jak radzicie?

jestem za 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie udalo ,napisalem mysle dobrze .wydrukowalem potwierdzenie z kodem kreskowym. teraz chyba czeka mnie oplata w wysokosci i tu nie jestem pewien ale jak dobrze doczytalem 504 zl na dzien dzisiejszy,prosze o potwierdzenie tej kwoty . co w zwiazku z dalszymi czynnosciami winien jestem czynic?

aha czy oplata moze byc uiszczona na zwyklym przelewie bankowym czy musze wydrukowac ta ze strony ambasady usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...