Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

narazie nic nie plac dopuki sie nie zadzwonisz na infolinie i tam Ci powiedza ile kosztuje wizyta :)

mozesz zaplacic z tego blankietu oplate na poczcie a mozesz tez zrobic oplate przez przelew bankowy ..ale musisz miec potwierdzenie takiej operacji w pieczatka banku oraz podpisem

czytales chyba na stronie Ambasady USA jak ma takie cos wygladac?

na poczcie masz taka oplate za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

też chciałabym się podpiąć pod ten temat, nie do końca rozumiem jak może potwierdzać moją tożsamość np.: muzeum??. Zamierzam aplikować o wizę turystyczną na 3 tygodnie - na marginesie forum jest bardzo pomocne :))))!!! - Nie znam nikogo w USA, nawet nie robiłam zakupów online, żeby użyć danych sklepu. Slyszałam, że zdarzają się przypadki, że faktycznie dzwonią i potwierdzają dane, to kogo najlepiej podać? Co prawda wybrałam już hotel - lecę do San Franciso - ale nie mam wstępnej rezerwacji, czy to wystarczy?

I jeszcze jedno pytanie pomocnicze - co powinnam zabrać ze sobą na rozmowę - umowę o pracę - mam ją na czas określony do 2014 roku, wyciagi bankowe - bo sama opłacam sobie podróż, pita za zeszły rok?? - na umowie mam stawkę zasadniczą, która nie jest imponująca, a tak na prawdę resztę mam z drobnych zleceń jednorazowych (analizy, biznes plany itp.)

Będę wdzięczna za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...