Skocz do zawartości

I-751 Wniosek


agatapaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Wielkimi krokami zbliza sie termin zniesienia 2-letniej Zielonej Karty mojego meza, konkretnie na poczatku lutego. W zwiazku z tym mam pare pytan i jesli ktos z Was moglby pomoc, bylabym bardzo wdzieczna. Przegladalam forme I-751 i nie jestem pewna co do kilku spraw:

1. W czesci 5 trzeba wymienic dzieci. Ja mam dwie, dorosle juz (17 i 21 lat) corki z pierwszego malzenstwa, obydwie urodzone w USA. Moj maz natomiast ma 20-sto letniego syna, ktory mieszka w Polsce. Nie wysylalam na niego petycji o GC. Czy nasze wszystkie dzieci powinnismy wymienic w punktcie 5?

2. Do I-751 trzeba dolaczyc kopie rozliczen podatkowych federalnych i stanowych. Wyczytalam na tym forum, ze lepiej jest wyslac Tax Transcripts z IRS. Znalazlam formy 4506-T oraz 4506T-EZ, ale to sa chyba tylko formy na podatki federalne. Ktore najlepiej przeslac do IRS? Czy mamy rowniez przeslac do Immigration kopie W-2?

3. Ile kopii wszystkich dokumentow jak rachunki bankowe, rachunki za swiadczenia, itp. trzeba im wyslac?

Z gory dziekuje,

Agata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...