Skocz do zawartości

Wiza J-1 (W&t) Prawo Jazdy, Pa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Prawko zrobione w USA na J1 zazwyczaj jest ważne tak długo jak długo ważny jest DS2019. Ale w niektórych stanach jest od tego odstępstwo ( słyszałem o Ilinois). Krajowe prawo jazdy (polskie) ważne jest określony czas w USA (dla każdego stanu są to różne okresy) zazwyczaj 3 miesiące. Prawo jazdy międzynarodowe zazwyczaj przydaje się do celów ubezpieczenia w razie wypadków itd. zeby potem ubezpieczyciel nie odrzucił np. pokrycia kosztów naprawy auta. A tak poza tym samo prawo jazdy wygląda jak książeczka traktorzysty która na nie wiele się przyda. Z mojego doświadczenia a było ich kilka mogę powiedzieć, że polskie prawo jazdy plus paszport są wystarczające.. Na pewno trzeba będzie tłumaczyć dlaczego prawo jazdy nie ma terminu końca ważności .... pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co stan i rozmowa z Policja to inne spojrzenie prawo jazdy miedzynarodowe ;) ,jedni zapytaja sie o nie a inni powiedza ze nie trzeba :)

I teraz lepiej miec taki dokument niz potem sie tlumaczyc jak jedna osoba z forum .

ja slyszalem juz w latach 90-tych o tym prawie jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...