Jump to content

wodnik

Użytkownik
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About wodnik

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wyoming

Recent Profile Visitors

3,572 profile views
 1. tu najlepiej spr : https://egov.uscis.gov/processing-times/
 2. ja znalazlam ponizej 500 raz z denver do gdanska przez frankfurt (round trip). Mam pytanie :czy leci ktos w nast niedziele (15kwiecien) Monachium - Denver ?
 3. Ksiazka o wiele lepsza! Wiecej zabojstw I tu tez uwazam ze ksiazka lepsza Jesli macie czas na czytanie to warto. Under the dome bardzo duzo ma str uprzedzam...
 4. Mi umiejscowienie mojego aktu ślubu załatwił mój tata, więc da się przez kogoś Ale nie wszystko do końca bo i tak musiałam się pojawić by podpisać papiery, i jakieś ekstra adnotacje bo rodzice mają polskie litery diakrytyczne w imionach a w usa w akcie ślubu wpisali bez . Syn nie ma obywatelstwa , do konsulatu mam daleko, a w Polsce najpierw trzeba złożyć wniosek o pesel a potem wystąpić o paszport , dwoje rodziców musi być obecnych, i wylatujac z Polski dziecko musi mieć Polski paszport ze sobą, a czas oczekiwania różny.
 5. Źródło nie źródło, wywiad z dzieciakami jest prawdziwy i pokazuje dokładnie jakie siano mają w głowie wielkomiejskie dzieci.
 6. http://video.foxnews.com/v/5317964951001/?playlist_id=1383651764001#sp=show-clips O jaka młodzież nam rośnie
 7. Leciałam kilka dni temu z Gdańska i szło bardzo sprawnie to skanowanie, gorzej z Security check. Też miałam przekreslone a mój syn obywatel nie, a potem i tak wszyscy z mojego samolotu szli na rozmowę z oficerem.
 8. Nie interesowalam się aż tak by dziś pamiętać te krwawe protesty powinnam napisać.
 9. http://www.nytimes.com/2012/11/08/us/anti-obama-protest-at-university-of-mississippi-turns-unruly.html http://www.revelist.com/politics/america-responds-obama/5855/yes-this-is-the-ultimate-acceptance-of-a-presidentelect/1 Nie mogę znaleźć nic poważniejszego niż to. To mówisz ze też podpalali sklepy niszczyli witryny etc? I bili ludzi którzy mieli odmienne zdanie? Chętnie poznam historię o tym bo szczerze nie interesowałam się tym w 2008.
 10. Ja też nie. Ale wygląda na to ,że wyborcy HC są innego zdania w przeciwieństwie do drugiej grupy wyborców, która nie paliła swojej ojczyzny w ramach protestu za czasów administracji Obamy. Hmmmm. Btw. Przylecialam we wt do Denver z Pl bez problemów i nie widziałam żeby komukolwiek robili jakieś.
 11. Ok. Rozumiem. Każdy zostanie przy swoim. Ciężki temat. Btw. Jestem kobietą
 12. Jak nie ? Jak byk napisała ze woli uszczęśliwić siebie , ja to odczytuje jako jej widzimisię , powiedziało się A to i powinno się powiedzieć B. Dla mnie mój syn od samego początku ciąży był życiem i razi mnie fakt że ktoś nazywa to zlepkiem komórek. Jak by iść ta drogą to my wszyscy jesteśmy zlepkiem komórek. Więc go ahead and kill me.
 13. Ostatni post na temat aborcji ode mnie , link do planned parenthood tak zachwalanego tu : https://www.plannedparenthood.org/learn/abortion/in-clinic-abortion-procedures . Dla nich płód to nawet nie płód , oni po prostu odkurza macice. Można sobie wyobrazić jak to wygląda w praktyce. Wy macie swoje zdanie to dlaczego to takie zło mieć swoje, inne ? I tak na końcu każdy zrobi co chce.
 14. A moim zdaniem aborcja to morderstwo. I jeżeli ktoś uważa że płód to nie człowiek i można urywac nóżki i rączki bo mamusia mamą być nie chce to jest najzwyczajniej w świecie ignorantem.
 15. Bo kiełbasa w stanach jest okropna....
×
×
 • Create New...