Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd 16-Latki Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam wypełniać DS-160.

Mam problem, czy zaznaczyć edukacje (wtedy nie wyświetla się,gdzie przebywałam oiorzenio za granicą) - jestem uczennicą liceum.

Gdy zaznaczę,że również skończyłam gimnazjum i podam jego dane, to pojawiają pytania o podróże

Proszę podać o co chodzi, na tej stronie i co mam wpisać

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przelotu samolotem przez niepełnletnich to nie ma problemu. Zdecydowana większosć lini lotniczych świadczy usługi UM (uncompanied minor). Po odprawie pracownik lotniska wypełnia formularze rodzice podpisują papier podając dokładne dane osoby która będzie to dziecko odbierać po przylocie. Z takimi dokumentami pracownik lotniska bierze dziecko od rodziców i towarzyszy mu do samego wejścia na pokład gdzie opiekę przejmuje stewardessa... po przylocie pracowik lotniska odbiera dziecko z samolotu, pomaga z bagażami i formalnościami. Na końcu przekazanie dziecka osobie widniejącej na wypełnionym dokumencie. Jeżeli um jest niemożliwe np ze względu na za duży wiek. Można lecieć ze statusem MASS i wtedy jest to na podobnych zasadach tylko bez dokumentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...