Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

co do formularza to tam byl jak i jest wyrazny pkt o kims kto jest z bliskiej rodziny w USA i teraz juz bylo pare przypadkow ze za brak takiej informacji nie bylo wizy, i nie w dalekiej przyszlosci bedzie problem z wiza -bo na klamstwie byc zlapanym to najgrosze co moze byc w Ambasadzie

ale kazdy robi co chce i jak chce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do formularza to tam byl jak i jest wyrazny pkt o kims kto jest z bliskiej rodziny w USA i teraz juz bylo pare przypadkow ze za brak takiej informacji nie bylo wizy, i nie w dalekiej przyszlosci bedzie problem z wiza -bo na klamstwie byc zlapanym to najgrosze co moze byc w Ambasadzie

ale kazdy robi co chce i jak chce,

Zgadzam się w zupełności ze sly6.

krowa - aby odpowiedzieć na Twoje najważniejsze pytanie "jakie masz szanse na otrzymanie wizy" spróbuj odpowiedzieć sobie sama zadając sobie inne pytanie tj.kto najczęściej kwalifikuje się do odmowy wydania wizy turystycznej ? I tutaj z całą pewnością kwalifikuje się grupa osób:

1.osoby które już były w USA i przesiedziały swój pobyt,

2.osoby które posiadają najbliższego członka rodziny w USA przebywającego nielegalnie,

3.osoby przyłapane na jakimkolwiek kłamstwie,

4.osoby nie mające żadnej więzi z krajem,

5.osoby które podczas interview są niekulturalne,niegrzeczne ( wku...ą konsula).

Nikt na forum Ci nie udzieli odpowiedzi jakie masz szanse na otrzymanie wizy .Jeden Ci odpowie ,że 80% a ktoś inny że 10% szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wize na 10 lat wielokrotnego wjazdu.

Rozmawiałam z taka miłą młodą blondynką. Przede mną kilka osób nie dostało wizy.

Rozmowa wyglądała tak:

1. w jakim celu pani jedzie - turystycznym

2. na jak długo - 3 tygodnie ale wniosku napisałam że 4 bo nie wiem jak sie loty ulożą

3. czy moj tata jest w polsce - tak mieszka w polsce i tu pracuje

4 czy moja mama mieszka w stanach - tak

5. gdzie mieszka - NY

6. gdzie pracuje - w firmie prowadzonej przez polkę z obywatelstwem amerykańskim

dodalam ze moja mama niedawno dostala SSN

7. kiedy moja mama wyjechala - tu sie pomyliłam o dwa lata (czas tak szybko leci) powiedzialam ze jak zaczelam studia, chyba w 2005, a faktycznie zaczelam w 2003 i wtedy mama wyjechała

8 czy mama jeszcze innych krewnych w stanach- tak

9. jak dlugo pracuje w obecnej firmie - 4 lata

10 czy wyjezdzalam jeszcze do innych krajow np w UE - tak (hiszpania, niemcy, wlochy, anglia - na krótkie urlopy i powiedzialam ze w marcu mam krotki urlop tygodniowy i jade do mediolanu)

A na koniec konsul powiedziała dostała Pani wize na 10 lat z mozliwoscia wielokrotnego wjazdu

O kuzynke mojej mamy sie w ogole nie pytała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...