Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodziców


Rekomendowane odpowiedzi

tak, to prawda..u mnie jest tak, ze tata chce, a mama nie......no ale jak juz czlowiek sie za to wezmie to wiadomo , ze chce zeby wszystko szlo sprawnie i szybko...chociaz nam jakos specjalnie na czasie nie zalezy, to robie wszystko jak nalezy i zlazy mi zeby bylo dobrze...

troszke sie przeciagnie w naszym przpadku ale ok.Gorzej jesli ktos sobie zaplanuje ,ze mama czy tata przyjada napewno wtedy a wtedy, bo mozna sie zdziwic...

tak tylko chcialam podzielic sie swoim doswiadczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, nie wiedzialam....ale to bedzie do sprawdzenia dopiero za jakis czas. Narazie musze im doslac co brakuje, ae czekam na zaswiadczenie o niekaralnosci,, wlasnie sie tlumaczy :)...mam nadzieje ze jak dostana te papiery to nastepny krok to jzu chyba ustalanie terminu rozmowy...o ile nic nie bedzie brakowalo itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wiec tak: wyslalam wszystkie brakujace papiery 20 kwietnia.Wczoraj dostalam e-mail od NVC, w subject pisze:P4 for neopost ds-1200....no i (jak zwykle u mnie) nie moze pojsc gladko--- zalacznik jest pusty!! 0 kb...cos musieli zle zakodowac albo nie wiem, bo nie da rady tego otworzyc,widze ze jest pusty i wyskakuje komunikat, ze zawartosc jest z bledem i takie tam....dzis sobota, wiec nie bede dzownic , bo tam tylko od poniedzialku do piatku mozna z kims pogadac...a strasznie jestem ciekawa co to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...