Skocz do zawartości

K-1 + Waiver I-601


karmelka

Rekomendowane odpowiedzi

ja od dluzszego czasu chodzilam po roznych kancelarariach , biurach i zwatpilam , bo w kazdum miejscu wymyslano mi inna historie i inny scenariusz co powinnam zrobic ( oczywiscie odplatnie ) . Wiekszosc tych adwokatow i pseudo " adwokatow " wie jak najszybciej wyciagnac od czlowieka pieniadze , opowiadajac jak to bedzie latwo , szybko i kolorowo .......a czlowiek sie cieszy , ze zaplaci fure pieniadzy ale bedzie mial zalatwione jak nalezy , bo przeciez fachowiec sie tym zajmie - nie zdajac sobie sprawy czesto ze moze znalezc sie w gorszych tarapatach niz jest .....

na szczescie zanim sie zdecydowalam na kogsos , trafilam na to forum i nasza kochana pania Karine , ktora mnie oswiecila calkowiecie i powiedziala mi jak naprawde jest w moim przypadku , ale nie z nieba , nie z gwiazd czy fusow mi to wyczytala ale z mojego rekordu !!! Jako jedyna zajala sie ta sprawa profesjonalnie ,( zaden adwokat mi tego nie zaproponowal przez taki dlugi czas ) teraz mam czarno na bialalym co dalej moge a czego nie . Jestem ogromnie wdzieczna , dzieki Bogu sa na swiecie jeszcze tacy uczciwi i dobrzy adwokaci , ludzie. I z uslug takich fachowcow trzeba korzystac jak najbardzie, cenic ich i polecac , a nie tych co sa tylko zdolni wziasc pieniadze i zawalic nam sprawe ......... Dobra rada na przyszlosc to nie mozna niczego pochopnie robic , zalatwiac .....radze sprawdzic kazde biuro , adwokata ...wszelkie opinie skargi, znalezc co sie tylko da itd. zanim sie go zatrudni , zeby wiedziec ze ta osoba ma odpowiednie kompetencje ....lepiej sie troche wysilic , niz pozniej plakac nad rozlanym mlekiem , bo jak Karina pisze ciezko jest pozniej odkrecic co sie raz zepsuje samemu czy przez prawnika ...........

hej a mozesz mi polecic dobrego fachowca od Waiver, znacie tego " dr szurło" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytales od pierwszego postu? To o tym panu jest wspominane oraz Nigella (jak widze) tez zna bajke o Waszyngtonie, wplywach itd. :) A ze tenze pan jest po politechnice, zadnego prawa nie konczyl tylko na bral klasy w college dot. prawa - to masz najlepsza gwarancje co do jakosci uslug...Poszukaj na Forum opinie osob dot. tego pana i postaw sobie pytanie czy to jest to czego naprawde chcesz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...