Skocz do zawartości

Problem Z Wizą


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Chciałabym polecieć do Stanów.Problem w tym,że nie pracuję ani nie studiuję.Mam 26 lat.Nie mam męża ani dzieci.Teoretycznie nic mnie więc w Polsce nie trzyma.Teoretycznie,ponieważ ja chcę do USA polecieć tylko i wyłącznie turystycznie,na około 2 tygodnie.Pieniądze nie stanowią problemu.. Cały czas myślałam o Nowym Jorku ponieważ jestem zafascynowana tym miastem.Ostatnio jednak rozmyslam nad LA.Kilka lat temu poznałam pewnego Amerykanina,który tam mieszka i fajnie byłoby się spotkać w końcu..Czy ktoś z Państwa miał podobną sytuację i jak wyglądała rozmowa w konsulacie.Udało się otrzymać wizę czy nie? Jak umotywować cel wyjazdu?

Bardzo proszę o rady i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ? Szanse masz jak najbardziej. Tylko jak tapeta napisał. Na pytania odpowiadasz całkowicie szczerze. Jak się zapyta co lubisz jeść to nie odbieraj tego jako żartu, tylko odpowiadasz.

Jak jedziesz na turystyczną, to dobrze by było abyś znała jakieś ciekawe miejsca jakie chcesz zwiedzić. I po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo puszczaja ludzi ktorzy maja prace,szkole ;)

to nie tak ..fakt praca oraz nauka cos moze pokazac ale nie na 100%

wiele bylo juz tutaj przypadkow ze ktos kto mial prace nie dostal wizy a ktos kto nie mial dostal

wazne aby byc wiarygodnym ale to sie tyczy kazdej osoby-co ma prace -rodzine jak i samotnych ,,na to sie nastaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...