Skocz do zawartości

Kilka Dobrych Pytań:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie! mam kilka pytań z racji, że jestem poczatkujaca. We wtorek mam rozmowe z konsulem:/ potworny stres mimo że faktycznie lece tylko na miesiac do ciotki do Chicago. po 1) jakie moge miec pytania w ambasadzie? po 2) jeżeli na lotnisku w Chicago nie daj Boże odeśla mnie z kwitkiem to jak wroce skoro bilet powrotny bede miec za miesiac? po 3) gdzie najtaniej kupie bilety w obie strony miedzy marcem a kwietniem, wylot najlepiej z Rzeszowa. po 4) o co beda mnie pytac na lotnisku za oceanem i jak mam byc wiarygodna skoro moj angielski jest "teribul" ? a i jak to przebiega wysiade z samolotu i co ktos mnie gdzies zwerbuje na rozmowe? Z gory dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam Was ,Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jakie by nie byly pytania w Ambasadzie odpowiadaj szczerze i się nie denerwuj... będzie dobrze! Po drugie nikt Tobie nie powie o co Cię będą pytać na lotnisku ale za zwyczaj to są pytania typu czy bylaś już w Stanach na jak dlugo lecisz i co zamierzasz tam robić. Co do nie wpuszczenia do USA to tym sobie na razie glowy nie zawracaj:) Bądz dobrej myśli :) A na lotnisku dowiesz się gdzie iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania co robisz w Polsce,kto placi za podroz,co tam bedziesz robic itd,co robi Ciotka .

To sie dogadaja z linia lotnicza i wrocisz tego samego dnia lub tez na kolejny wolny termin kiedy beda wolne miejsca ,nie ma tak ze czekasz 1 miesiac..

Nie piszesz czy bedziesz leciec z Rzeszowa ale jaka linia lotnicza,czy bedziesz leciec np lotem,na jakie lotnisko w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ,że lecisz pierwszy raz więc rzadko się zdarza aby kogoś takiego zawrócili ( chyba ,że powiesz ,że przyjechałaś sobie zarobić trochę $ ) .Gdy dochodzi do zawrócenia to zazwyczaj odbywa to się tym samym samolotem albo następnego dnia i Twoja rezerwacja nie ma znaczenia.Bilet lepiej kupić w USA ,może być tańszy.Zadzwoń tutaj ,oni często mają dobre ceny .Bilet kupisz przez telefon albo przez e-mail a zapłacisz kartą. http://kupuj-taniej.com/

Jak wysiądziesz z samolotu to nie zabłądzisz ,wszyscy idą do odprawy i Cię skierują do odpowiedniego okienka ( są dwa wyjścia dla turystów i dla obywateli i rezydentów).A o odbiorze bagażu przy której taśmie poinformują w j.polskim ( jeśli przylecisz LOT-em).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim serdecznie! a co do rodziny cała najbliższa mam w Polsce,w Chicago legalnie mieszka ciotka. taty-siostry córka, czyli kuzynka,ale z racji jej wieku mowie do niej ciocia. Powinno sie udać, bo to moj pierwszy raz, lece tylko na miesiac, ale dla mnie to aż tyle bo w polsce z mezem zostaje moj 5letni synek, chyba umre z tesknoty, no ale marzenia wymagaja poswiecen... pozdrawiam was. dzieki. Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...