Skocz do zawartości

I-877 Admissibility To The Us


konstancja

Rekomendowane odpowiedzi

mozna sie Pana Miodka zapytac i czasami ktos pisze Kebek ale nie jest to czeste spotykanie ..

widzisz aby mi wytknac bledy powinnas wiedziec-znac moje zycie i jakbys poznala wtedy faktycznie bys sie zastanowila czy masz pisac tak do mnie i wytkac mi cos co nie jest do zrobienia-wiem zdaje sobie z tego sprawe jak pisze i co pisze ale wole tak pisac niz nic ludziom nie pomagac i teraz co mam robic?,,powiem Ci tylko tyle ze czekal mnie dom pomocy spolecznej a do 5 roku zycia nie mowilem nic i co teraz powiesz,,to lata praca i to ciezkiej ,widac cos z tego wyszlo chociaz jak sama widzisz sa pewne problemy i One pozostana moze juz do konca moich dni,licze sie z tym,czy takie tlumaczenie wystarczy Ci?wyjasnienie ?

Bylem w Kanadzie i spotkalem wielu ludzi roznych Narodowosci jak mi wytykali cos ..moze Ty innych spotkalas..

jeszcze raz napisze,doskonale sobie zdaje sprawe co pisze,jak pisze ale mam 2 wyjscia

nic nie pisac lub tez pisac i cos ludziom pomoc takim moim pisaniem ..

ja wybieram ta 2 mozliwosc nawet jesli komus sie to nie podoba i ma jakies ale..wole komus pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dobra...a teraz wrocimy juz do tego tematu co byl zalozony i do innych spraw na tym forum :)

i nie mam Ci za zle co napisalas,bo masz do tego prawo pisac jak cos odbierasz-widzisz ..tak samo jak ja

kazdy z Nas jest czlowiekiem :)

a teraz zycze milego dnia i pobytu :)

zycze Ci abys wrocila do USA bez zadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...