Skocz do zawartości

I-877 Admissibility To The Us


konstancja

Rekomendowane odpowiedzi

oto odpowiedz z Ambasady US, mowia ze mam przyjsc, ale jakie sa realne sznase na ponowna wize?

Szanowna Pani,

Dziękujemy za Pani zapytanie.

Aby ponownie ubiegać się o zezwolenie na wjazd do Stanów Zjednoczonych powinna Pani posiadać nową wizę nieimigracyjną właściwą dla celu Pani wyjazdu. O taką wizę może się Pani ubiegać w konsulacie USA w Warszawie zgodnie z instrukcjami znajdującymi się na stronie internetowej Ambasady http://poland.usembassy.gov/visas/nonimmigrant-visas/how-to-apply-for-a-visa.html. W czasie rozmowy konsul zdecyduje czy kwalifikuje się Pani do otrzymania wizy i wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z Pani sprawą.

Mamy nadzieję, że powyższa informacja okaże się pomocna.

Z poważaniem,

Public Liaison Unit

Consular Section

U.S. Embassy, Warsaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

po mału zaczynam sie zastanawiać czy wszystko jest takie oczywiste z tymi banami, formami i waiverami. Jedni prawnicy mowia tak inni inaczej.

Np w moim przypadku jest napisane w Formie I-831 ze: you appear to be inadmissable under section 212 (a)(7)(A)(i)(I) Immigrant without proper documents, becouse you are not in possession of an unexpired immigrant visa, reentry permit, border crossing card or other valid entry document required by the Immigratin and Nationality Act. oraz mam napisane ze do you understand thet if you return to US that you must present a valid US visa and waiver issued by The US Goverment.

I teraz moje pytanie czy mam BANA na 5 lat? czy i jaki waiver potrzebuje? czy mam szanse na wize turystyczna ?

Moja adwokatka mowi ze nie musze miec waiver chociaz widziala dokumenty i jest w nich jak byk napisane ze potrzebuje waiver. Czy forma I-877 oraz I-831 ktore podpisalam sa adekwatne z 5 letnim BANEM?

Chcialabym zeby ktos kto naprawde wie to mi napisał prawde bo adwokat amerykański na pytanie :

Form I-877/I-831 has any relation with 5 years or 10 years ban??

odpowiedział: Yes, they relate to the five year ban .

Idac do US Ambasady i majac z gory przegrana pozycje trace okolo 150$ na rozmowe ktora moze tylko potwierdzic moje przypuszczenia ze nie dostane wizy i lepiej isc na dobra kolacje niz stracic kolejne pieniadze na cos co nie ma sensu. Placac adwokatowi ktory mowi mi nie wyraznie jeden tak drugi inaczej tez nie wiem ktoremu wierzyc?? Bo jjesli to prawo dziala w kazdym przypadku inaczej to jest bez sensu bo adwokaci nie maja pojecia czy dobrze doradzają biora pieniądze i nie dają pewności ze ich wiedza jest sprawdzona i ze sie nie myla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Kzielu, czyli wybieram kolacje :)

Ale zobacz, ze z Ambasady mi napisali, ze mam przyjsc na rozmowe z Konsulem i ze ten Konsul zadecyduje czy sie kwalifikuje:) Wyslalam im wszystkie dokumenty z lotniska wiec chyba wiedzą juz teraz czy sie kwalifikuje czy nie? Ale oni mnie zapraszaja zeby za jedyne 150$ mi powiedzieć ze sie nie kwalifikuje:) czy nie prosciej bylo by mi to wprost napisac, ze do turystycznej sie nie kwalifikuje natomiast do takiej i takiej tak.? Czy nawet na przgranych z gorą muszą zarabiać. jesli tak jest to w paskudnych czasach żyjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pewnie odpowiedz copy&paste - decyzje zawsze podejmuje konsul - i czysto teoretycznie - szanse masz. Stad taka odpowiedz z ambasady. W praktyce za kazdym razem dostaniesz odmowe, chyba ze w jakis sposob udokumentujesz super silne zwiazki z krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalam do Pani Kariny priv wiadomosci czekam na odpowiedz czy podjelaby sie mojej sprawy zeby mi doradzic co mam zrobic dokladnie, czy isc czy nie isc jak isc to jak sie przygotowac do rozmowy itd itp. mam nadzieje, ze mi odpisze z checia jej tez wysle dokumenty moge tez te dokumenty tu wkleic jako obrazy ale nie wiem jak? :) moze gdym tu pokazla dokumenty z granicy bylo by to jasniejsze dla zainteresowanych tym tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...