Skocz do zawartości

Prosiłabym O Pomoc Osób Które Już Odbyły Rozmowę W Konsulacie. Jakie Mam Szanse? Jeśli Temat Się Powtarza To Przepraszam. ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zapytano czy ktoś z rodziny jest w Stanach... zresztą chyba w podaniu wizowym jest takie pytanie też ale nie jestem pewien. No i co odpowiesz jeśli zapyta Cię Konsul czy masz jakąś rodzinę w USA???

A co do wizyty w Ambasadzie to wszystko idzie szybko miło i przyjemnie. Nie ma się co stresować mówić prawdę i powinno być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz że masz tam nielegalnie przebywającą kuzynkę to może być przeszkodą w otrzymaniu wizy aczkolwiek może to wypaść na Twoją korzyść bo prawdomówność może być odebrana pozytywnie przez Konsula. Ale jeśli nie powiesz że masz tam rodzinę tzn kuzynkę a mają jakąś informacje na ten temat to możesz się pożegnać z wizą i to na zawsze!

Nie będę Tobie mówił co masz robić i powiedzieć ale lepiej odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to przerażało i się stresowałam

z rozmową różnie bywa, moja koleżanka dostała 5 pytań a ja 15 :)

najlepiej odpowiadać krótko,rzeczowo i szczerze (bo jak się rozgadasz to możesz się pogubić...)

poza tym jesteś studentką, także nie powinno być problemu z otrzymaniem wizy :)

życzę ci powodzenia i obyś usłyszała "Otrzymuje Pani wizę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego muszę się dobrze przygotować jak coś to powiem że mam inną rodzinę tam, a to jest zgodne z prawdą.

fish23 : No racja.. No właśnie coś mi się obiło o uszy że studenci mają "łatwiej" że tak powiem.. Oby tak było ;)

Nie dziękuje ;)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...