Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna A Karalność.


Rekomendowane odpowiedzi

''sly6'' to proszę wytłumacz to jak ma się pokazać??? I jak ma pokazać że to nic takiego nie było i jak ma pokazać że to ani nic wielkiego nie było??? I jak pokazać że było i wiemy o tym co się stało???

Piszesz sly6 bez ładu i składu aż czasami trzeba 2 razy czytać o co Tobie tak naprawdę chodzi.

"podroznik35" jak Konsul zapyta o to co się stało to mu wyjaśnisz i tyle ze spokojem i bez kręcenia. A papiery pokażesz dopiero jak poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa takie osoby ze nadal sadza ze nic takiego sie nie stalo i ze to nic takiego nie bylo i to do tego tez pokazuja soba ,,jesli takie osoby spotkasz to zobaczysz..ja troche takich osob poznalem i w roznym okresie czasu ..Nie kazdy taki jest ale sa takie osoby jak napisalem wyzej.

fakt nie musza nosic worow pokutnych i sie bic w piersi bo to nie chodzi o takie cos ..

Jak juz napisales nizej to tak ma byc....

"podroznik35" jak Konsul zapyta o to co się stało to mu wyjaśnisz i tyle ze spokojem i bez kręcenia. A papiery pokażesz dopiero jak poprosi.

i tutaj masz racje z tym i z tym sie zgadzam-ze nalezy to powiedziec spokojnie i nalezycie a nie wzruszac ramionami

teraz rozumiesz ?>co mialem na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie błachostka, ale wypadek każdemu z nas może się przydażyć. Po za tym mam nieposzlakowaną opinię. W ostatnich 5 latach sporo podróżowałem. Nigdzie nie miałem problemów z wjazdem ale USA ma swoje zasady. Chciałbym odwiedzić Nowy Jork na 4 dni tylko przy okazji wizyty w Kanadzie. W przyszłym tygodniu bedę się umawiał na rozmowę. Po rozmowie napiszę jak poszło. Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez powiedz normalnie to ,niech juz Konsul zadecyduje o tym

a co do Kanady to tak samo ma swoje zasady a ze nie musisz miec wizy to inna sprawa,,ale wedle przepisow to

http://www.cic.gc.ca/english/visit/conviction.asp

tak Ci to daje aby pokazac jakie sa przepisy i teraz od Ciebie zalezy co powiesz na granicy,Twoje zycie i sprawa .

ps masz racje ze kazdemu cos sie moze przytrafic i wiem to z zycia doskonale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...