Skocz do zawartości

Fotograf 3 Tygodnie


Fotograf

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż szukałem pomocy w złym miejscu jak widać, a co fotograf nie możne już pytać o pomoc i myśleć o przeprowadzce ?

Nie chce turystycznej wizy - nie chce żeby mnie wyrzucili a za uchodźca nie będę robić,

Chce pojechać na 3 tyg na urlop popracować w studio w NY pozwiedzać, sfotografować modelki modeli,

Prowadzenie własnej działalności pomoże w uzyskaniu wizy pracowniczej ?

Czy wizy pracownicze są wystawiane na krótki okres ?

Czy kto kolwiek ma jakie kolwiek pojecie tutaj ?

A może sama polska zawistna złośliwość tu jest zarejestrowana ?

Nie polska zawistna złośliwość się tu zarejestrowała tylko tak jak napisał sly źle szukasz. Wiem że najłatwiej napisać post z rodzaju "jestem tym i tym chce pojechać do USA i jak mi się spodoba to chce tam pomieszkać, ale za uchodźca nie będę robił" Forum jest od zadawania pytań i udzielania odpowiedzi, tylko widzisz problem jest taki ze należy troszkę samemu poczytać i zorientować się co jest możliwe i jakie są możliwości legalnego osiedlenia się tutaj, bo wszystko na forum jest i trochę dobrych chęci i napewno znalazłbyś odpowiedź na swoje pytania i wiedziałbys że do wizy pracowniczej potrzebny jest pracodawca który chciałby cię zatrudnić i sponsorować oraz że ten proces jest kosztowny, długotrwały i wcale nie jest powiedziane że zakończyłby się happy endem.

Ludzie jak najbardziej mają, nie jakiekolwiek pojęcie, tylko bardzo duże pojęcie o wizach pracowniczych, ale nie myśl że te osoby będą to pisały co chwilę, bo dziś pyta fotograf, jutro murarz a pojutrze konserwator powierzchni płaskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna pisac tutaj takie pytania :)

i moze ktos sie trafi ze odpowie ale nalezy tez szukac po innych portalach -chyba ze dana osoba juz szukala i szuka :)

co do polskiej zawistosci to czlowiek pozostaje czlowiekiem i mozesz tez trafisz zagranica na inne osoby i wtedy co powiesz?

abys nie mial mozliwosci spotkac takich osob i spotykal same zyczliwe,pomocne i podajace reke i tego Ci zycze z samego serca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak zyczliwa i pomagajaca osoba jestem tutaj

nie dlugo sie okaze ze co 2 Polak to zyczliwy i pomagajacy zagranica to skad tyle tych co oklamuja,koluja inna osobe itd?czyzbym az tak zle popadal?

nie twierdze ze taki nie jestes ale co jakis czas ktos tutaj pisze ze pomaga,jest zyczliwy?wiec jak kto jest z tym naprawde?a moze mamy inne widzenie zyczliwosci bo dla mnie to cos wiecej niz usmiech i mowienie jak sie masz :) bo tak mozemy w kazdym poscie pisac i bedziemy zyczliwi

od taki off topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...