Skocz do zawartości

Rozwod Z Obywatelem A Dobro Dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

a probowalas z nim rozamawiac o tej sytuacji , moze jemu po prostu o to chodzi o tzw. zmeczenia materialu , zebys miala dosc i sama odeszla, a on bedzie czysty dobry tatus wtedy , na odleglosc jak z dziecmi z poprzedniego malzenstwa

......uwierz mi najwiecej zyskasz jak sie z nim dogadasz co do kwesti przeprowadzki itp . niz jak pojdziesz walczyc o to na drodze sadowej , wiem to z przykrych doswiadczen bliskiej mi osoby , bo po 5 letniej walce w sadzie , obydwoje sie poddali i doszli do ugody , bo juz nie mieli sil ani pieniedzy walczyc, i sedzina juz tez nie chciala ich ogladac, i zawsze kierowala sie dobrem dziecka ( jak Karina wspomiala ) ....ale wlasnie najbardziej poszkodowane zostalo niestety dziecko i jest skrzywdzone juz na cale zycie i w wielu sytuacjach tego doswiadczamy teraz radze Ci to dwa razy przemyslec , zanim podejmiesz jakies kroki ......POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim za wspaniale wypowiedzi

Za Wasz poswiecony Czas,

Za Chec Pomocy Drugiej Osobie...

Macie racje, nie bede walczyc o pozbawienie taty praw do naszego dziecka- nie mialabym serca tego zrobic.

Wiem, ze trzeba dojsc do porozumienia...TYLKO nadal zastanawiam sie, CO TO ZA PRAWO, ktore robi ze mnie NIEWOLNIKA bylego meza - bo jestem zmuszona do zycia blisko niego dla dobra dziecka...? To jest nie do pomyslenia...!

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Z góry zaznaczam - nie mam pojęcia jak to jest w USA. Ale gdyby uzasadnić wyprowadzkę pracą, która przyczynia się do lepszego bytu dziecka? W sensie - że tu mam taką i mało płatna a tam zarobię lepiej, większe perspektywy dla dziecka itd. O kolejności - czy najpierw o zgode na tej podstawie czy później po podjęciu tej pracy - to niech się znawca tematu wypowie :)

edit - dopiero zobaczyłam jaka jest data :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...