Skocz do zawartości

Oferta Pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli po ewentualnym wylosowaniu GC chciałbym na rozmowie w konsulacie przedstawić ofertę pracy to jakim dokumentem? Czy powinienem mieć już ze sobą oficjalną umowę od jakiejś firmy czy np. po prostu list, w którym ktoś wyraża chęć zatrudnienia mnie?

I czy ktoś z was znalazł kiedyś tak pracę na odległość nie wiedząc czy dostanie pozwolenie na wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to rozumiem, że była w formie umowy? A zacząłeś szukać jak już wylosowałeś kartę czy jeszcze zanim? Zastanawiam się czy nie zacząć wcześniej, oczywiście wiem, że mam 2% szans itd. ale gdyby się tak zdarzyło, że mnie wylosują to potem te 4 tygodnie może być trochę mało na znalezienie czegoś i jeszcze na przesyłanie ofert, więc lepiej być przygotowanym na wszystko. Tylko też chyba ciężko znaleźć w necie ofertę, która bedzie aktualna powiedzmy jeszcze kilka miesięcy pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po ewentualnym wylosowaniu GC chciałbym na rozmowie w konsulacie przedstawić ofertę pracy to jakim dokumentem? Czy powinienem mieć już ze sobą oficjalną umowę od jakiejś firmy czy np. po prostu list, w którym ktoś wyraża chęć zatrudnienia mnie?

I czy ktoś z was znalazł kiedyś tak pracę na odległość nie wiedząc czy dostanie pozwolenie na wyjazd?

Po wylosowaniu GC nikt nie oczekuje byś miał ofertę pracy, przynajmniej mnie nikt o to nie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wylosowaniu GC nikt nie oczekuje byś miał ofertę pracy, przynajmniej mnie nikt o to nie pytał.

Moze cos sie zmienilo ale pamietam ze kiedy ja szedlem na interview trzeba bylo miec oferte pracy albo jakies zabezpieczenie finansowe tj. srodki na koncie itp i konsul moja oferte sprawdzila i dolaczyla do reszty papierow ale to bylo w 2006 r. moze cos sie zmienilo.

Ta oferta to rozumiem, że była w formie umowy? A zacząłeś szukać jak już wylosowałeś kartę czy jeszcze zanim?

Zaczalem szukac nie dlugo przed interview, bo od wylosowania do wizyty w ambasadzie to jeszcze szmat czasu, a oferta byla na papierze firmowym, podane ewentualne roczne zarobki itp, taka oferte moze wystawic kazdy kto ma firme zarejestrowana na siebie, tak ze z tym to nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz zone,dzieci,masz wyksztalcenie,zawod?

mozesz miec i 10 tys dol na koncie i nie dostac wizy .

Masz miec tyle aby Ci starczylo na szybkie znalezenie pracy .I musi byc widac ze to Twoja kasa ;)

nie tak dawno ktos podawal linka do pewnych wypowiedzi ze ktos nie dostal wizy a przeciez mial kase,oferte pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...