Skocz do zawartości

Clinton: Zniesienie Wiz Dla Polaków Nieprędko.


tapeta999

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zgadzam - w tej chwili, przy obecnym stanie swiadomosci spoleczenstwa i zachowaniami rodem z trzeciego swiata (patrz chocby watek o wyjezdzie do pracy do NY - oczywiscie nielegalnej), jedyne co zniesienie wiz osiagnie to w dosc szybkim czasie utrudnienie wyjazdow dla tych ktorzy chca to zrobic legalnie - pojechac do rodziny, na wakacje czy na jakis W&T.

Problemem jest mentalnosc - wciaz zbyt wiele ludzi uwaza ze wyjazd na nielegalu jest OK i nie widza w tym nic zlego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja mam pytanko może ktoś się orientuje jak to jest gdy już danemu kraju zniosą wizy. Wiem, że trzeba wypełnić ten formularz w systemie ESTA na stronie internetowej najpóźniej na 72 godziny przed przylotem do USA. I teraz. Wydawało mi się, że rejestracja jest darmowa, teraz okazuje się, że trzeba zapłacić 14 USD. W sumie interesuje mnie jak ma wpłacić te 14 USD ktoś kto nie posiada np. karty kredytowej bo słyszałem, ze system przyjmuje płatność tylko z karty kredytowej. Pociągne temat karty kredytowej dalej. Ktoś mi mówił, że aby wjechać do USA w systemie bezwizowym trzeba posiadać cytuje "pełnowartościową kartę kredytową". Czyli rozumiem, że osoby które nie mają karty kredytowej nie są wpuszczane? Prosze o rozwianie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby wleciec "bez wizy" trzeba odpalic $14 na este

zeby zaplacic ten odpal trzeba miec cc

zeby miec cc trzeba najpierw miec inna cc

albo sobie zalozyc "prepaid" - pewnie w polszcze tez juz wpadli na ten pomysl

ze klient pozycza swoje wlasne pieniadze a odsetki placi bankowi :)

krotko mowiac - ameryka jest dla byka

ale zeby byk mogl sie ukazac w calej okazalosci

ameryka potrzebuje milionow takich malych, maluczkich SUCKERS

czyli nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby ktore nie maja ESTA authorization nie zostana wpuszczone. Jak zaplacisz to jest Twoj problem.

Napisałeś mi rzecz oczywistą, ja się natomiast pytałem czy przy wjedzie do USA jest formalny wymóg posiadania karty kredytowej, bo ktoś tak mówił i chciałbym to zweryfikować potwierdzić bądź zaprzeczyć tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...