Skocz do zawartości

Floryda A Praca.


klaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeglądając forum natknęłam się na wątek o pracy na Florydzie.,, a masz pozwolenie na prace-masz,bedziesz miec SSN,umiesz moze cos z hiszpanskiego? " to jest odpowiedź pewnej osoby i ja mam takie pytanie, czy do pracy na Florydzie jest potrzeba znajomości hiszpańskiego, chociaż samych podstaw? Nie ukrywam że ten fakt mnie interesuję bo w przyszłości chciałabym sie tam wyprowadzić, ale jak narazie jest to odległe marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autobusach w Miami z założenia wszyscy mówią po hiszpańsku. Więc kierowca będzie witał po hiszpańsku, współpasażer zacznie przeklinać po hiszpańsku jeśli nadepniesz mu na nogę w mega zatłoczonym autobusie a całą przejażdżkę umili reklama telenoweli na Telemundo. Jedynie zapowiedzi następnych przystanków będą po angielsku i hiszpańsku. Jeśli przy kasie w walmart'cie nie powiesz nic po angielsku to kasjerka często powie sumę do zapłacenie po hiszpańsku. W maku zawsze znajdzie się ktoś kto rozumie dos big mac uno cola . Więc jeśli chodzi o kontakty na codzień w pewnych miejscach znajomość hiszpańskiego jest mile widziana. Przynajmniej się wie w jaki sposób ktoś Ciebie obraża choć... czasem lepiej nie wiedzieć i żyć błogim "no comprendo" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...