Skocz do zawartości

Mniejszy Koszt Rozpatrzenia Wniosku W Loterii Wizowej


Rekomendowane odpowiedzi

czy to dziecko czy tez ktos dorosly placi za wize tyle samo,,to samo z wizami turystycznymi,nie ma takiego czegos ze dziecko ma znizke to raz.

te 330 dol narazie nie ma bo nie ma 13 kwietnia :)

narazie jest oplata taka jak podana na stronie Ambasady USA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

karusek - wg tego ostatniego linka wygląda to tak jakby główny aplikant obecnie płacił więcej a za dziecko opłata powinna być mniejsza... niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale byłam dotąd pewna że za każdą osobę opłata była taka sama...

edit: chociaż tu raczej wychodzi niedopatrzenie - bo w linku przez nich podanym jest wykaz nowych kosztów i to 330 aktualnie to nie dotyczy dv :)

niby tak to wygląda, tylko dlaczego w artykule nie piszą o kosztach głównego aplikanta?

a co do Twojego niedopatrzenia to na stronach rządowych wyraźnie jest napisane: Diversity Visa Program Fee (previous Fee) $440 (new fee) $330

chociaż to może ja się mylę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dziecko kiedys placilo mniej za wize na pobyt staly,czy to z loterii czy z czegos innego?czy tez wiza dla wspolmalzonka?

prosze mi pokazac na forum taka oplate>a forum dziala juz od 2003 roku i bylo pare loterii opisywanych :)

nic sie nie mylisz co do oplaty,taka wlasnie ta oplata bedzie po 13 kwietnia i sam zobaczysz jak bedzie :)

na stronie rzadowej nic nie ma takiego napisanego,jesli ktos zna jezyk to znajdzie odpowiedz :) jaka byla i bedzie oplata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Twojego niedopatrzenia

nie mojego tylko zobacz: http://www.informacj...dla-imigrantow/

napisałeś

a portal wiadomości amerykańskich informacjeusa podaje że jest to 230$

a oni tej ceny nie podają dla dv :)

poniżej w tym art jest link do cennika na stronie rządowej - i tam jest tak jak wszyscy piszą - nowa cena to $330 :)

rozumiesz teraz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...