Jump to content

Koncert W Nyc


lukasz065

Recommended Posts

Wielkie dzieki, będę na bieżąco śledził. Żeby nie zakładać nowego wątku, to spytam tutaj. Zna ktoś adres dobrych sklepów muzycznych w NYC? Głównie chodziłoby mi o starsze nagrania z gatunków: jazz, rap, reggae. Zarówno vinyle, jak i cd.

Link to comment
Share on other sites

Napewno slaughterhouse ze swoją nową płytą będą robić koncert tylko nie jestem pewny czy we wrzesniu ;) a co do tych sklepów to nie znam.. ja bym kupił na ebay'u jakieś płytki czy vinyle, tak chyba najszybciej ;) Jak we wrzesniu będzie SH to idz na ich koncert, bo nie drogo a goście są zajebisci.

Link to comment
Share on other sites

Co do sklepów z winylami i cd - mogę polecić szczególnie dwa, miałam wypisaną sporą listę tych, które udało mi się odnaleźć gdzies przez google, jednak naprawdę wiele z nich było po prostu zamkniętych na stałe, otwartych tylko dwa dni w tygodniu, albo jakiś gość siedział przed zamkniętym sklepem i sprzedawał dosłownie z 10 płyt, bo właściciel był chory i nie można było wejść.. :)

W kazdym razie:

1. Rainbow music store na East Village (130 1st Avenue, New York) -niepozorny z zewnątrz sklep, w którym mieściła się max 1(!) osoba. Płyt cd było tysiące, ale były też kasety, płyty dvd z koncertami... polecam chociażby zobaczyć, niecodzienny widok, a sprzedawca, mimo dość sędziwego wieku, znał wszystkich wykonawców o których pytałam i dokładnie wiedział, co gdzie ma, choć z wyciągnięciem pewnie byłby problem...

2. Generation records w West Village

210 Thompson St # A, New York

dwupiętrowy sklep z używanymi winylami i płytami cd, wszystko pięknie podzielone na gatunki, płyty od bardzo starych po te nowsze. Dodatkową atrakcją był największy i najgrubszy kot jakiego widziałam w życiu, śpiący smacznie na jakimś kartonie...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...