Skocz do zawartości

Koncert W Nyc


lukasz065

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno slaughterhouse ze swoją nową płytą będą robić koncert tylko nie jestem pewny czy we wrzesniu ;) a co do tych sklepów to nie znam.. ja bym kupił na ebay'u jakieś płytki czy vinyle, tak chyba najszybciej ;) Jak we wrzesniu będzie SH to idz na ich koncert, bo nie drogo a goście są zajebisci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepów z winylami i cd - mogę polecić szczególnie dwa, miałam wypisaną sporą listę tych, które udało mi się odnaleźć gdzies przez google, jednak naprawdę wiele z nich było po prostu zamkniętych na stałe, otwartych tylko dwa dni w tygodniu, albo jakiś gość siedział przed zamkniętym sklepem i sprzedawał dosłownie z 10 płyt, bo właściciel był chory i nie można było wejść.. :)

W kazdym razie:

1. Rainbow music store na East Village (130 1st Avenue, New York) -niepozorny z zewnątrz sklep, w którym mieściła się max 1(!) osoba. Płyt cd było tysiące, ale były też kasety, płyty dvd z koncertami... polecam chociażby zobaczyć, niecodzienny widok, a sprzedawca, mimo dość sędziwego wieku, znał wszystkich wykonawców o których pytałam i dokładnie wiedział, co gdzie ma, choć z wyciągnięciem pewnie byłby problem...

2. Generation records w West Village

210 Thompson St # A, New York

dwupiętrowy sklep z używanymi winylami i płytami cd, wszystko pięknie podzielone na gatunki, płyty od bardzo starych po te nowsze. Dodatkową atrakcją był największy i najgrubszy kot jakiego widziałam w życiu, śpiący smacznie na jakimś kartonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...