Skocz do zawartości

Porada - Jaki Kupić Plan Na Tel. Kom. W Usa


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wyjeżdżam do CA na rok. Pomyślałem, że w kwestii telefonu najsensowniej będzie wykupić jakiś plan z tanim telefonem. Czy możecie coś polecić lub doradzić? Jaki operator, na co zwrócić uwagę? Czy ktoś oferuje plany roczne? Z tego co patrzyłem to jest to rzadkość, przeważnie są dwuletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niedługo wyjeżdżam do CA na rok. Pomyślałem, że w kwestii telefonu najsensowniej będzie wykupić jakiś plan z tanim telefonem. Czy możecie coś polecić lub doradzić? Jaki operator, na co zwrócić uwagę? Czy ktoś oferuje plany roczne? Z tego co patrzyłem to jest to rzadkość, przeważnie są dwuletnie.

T-Mobile jest OK . Piszesz ,że jedziesz na rok.Zakładam ,że masz w Polsce dobry telefon komórkowy ( 4 zakresowy) który będzie spokojnie działał w USA. Wtedy spokojnie możesz wykupić plan w T-Mobile bez konieczności zawierania umowy na jakikolwiek okres a miesięczna opłata będzie niższa niż z planem w którym zaoferują CI telefon np.za 1$.Wtedy dostaniesz tylko kartę SIM. Pamiętaj ,że nigdzie nie ma nic za darmo .Jeżeli operator daje telefon za $1 który jest wart np.$300 to Ty go spłacisz w miesięcznych ratach podpisując kontrakt np.dwuletni. Przemyśl to czy jest Ci potrzebny nowy telefon.

A plany roczne z telefonami są przez niektórych operatorów oferowane ale wówczas zaproponują Ci telefon bardziej muzealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za darmo nic nie ma. W Polsce mam starą nokię, która będzie działać w USA, ale chciałem jakiegoś smartphone'a co by sobie móc po internecie śmigać i np. sprawdzać korki na freewayach. Myślałem o zakupie np. jakiegoś planu z iPhonem za $100. Ale plan bez telefonu też brzmi interesująco. Muszę poczytać. Dzięki za cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za darmo nic nie ma. W Polsce mam starą nokię, która będzie działać w USA, ale chciałem jakiegoś smartphone'a co by sobie móc po internecie śmigać i np. sprawdzać korki na freewayach. Myślałem o zakupie np. jakiegoś planu z iPhonem za $100. Ale plan bez telefonu też brzmi interesująco. Muszę poczytać. Dzięki za cynk.

To kup sobie za gotówkę i wyniesie Cię taniej niż z kontraktem.Ja tak ostatnio zrobiłem po wygaśnięciu kontraktu kupiłem sobie telefon jaki mi się podobał bez simloka i przerzuciłem tylko kartę SIM a rachunek płacę dużo niższy i nie jestem przywiązany umową do operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam MetroPCS. Bez umowy, telefony sa programowane, nie maja karty sim, wiec w innej sieci ich juz nie uzyjesz, ale sa tanie. Mysle ze 45$ miesiecznie za nielimitowane rozmowy, smsy i polaczenie z internetem to niewiele. A ceny telefonow zaczynaja sie od 30$. Sama mam i jestem zadowolona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko c4r0 pisał ,że przyjeżdża do USA na rok . Więc później taki telefon może wyrzucić do kosza ( w Polsce już go nie wykorzysta) . Z opowiadań znajomych wiem ,że ta sieć ma dobry zasięg w centrum miasta ale w drodze- na peryferiach już często traci zasięg. Podobnie SPRINT - bez karty SIM ( używałem w tej sieci i zasięg poza miastem jest dobry ale telefony już nigdzie indziej nie działają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie fajnie byłoby fajnie, gdybym mógł przywieźć telefon do Polski. Chyba, że można byłoby go sensownie sprzedać jeszcze w USA, w co jednak wątpię. Ale tak czy siak, kiepski zasięg raczej przekreśla sprawę. Będę raczej sporo przebywał w plenerze i to wtedy telefon może się okazać najbardziej przydatny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile kazdemu odradzam, zasieg kiepski i rozmowy sa czesto urywane, chyba, ze w CA maja lepszy zasieg niz w VA. Generalnie jedyne wyjscie, aby miec dobry zasieg to Verizon, ale oni sa drozszi niz konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każda sieć ma swoje plusy i minusy. Ja mam T-Mobile i w NY z zasięgiem nie ma problemu ,za miastem podobnie . Dlatego uważam ,że najlepiej kupić telefon bez simloka taki jaki się podoba i nie trzeba go później spłacać ( z kontraktem i tak wyjdzie drożej) a operatora zawsze można zmienić.

Później taki telefon łatwiej sprzedać w Polsce ( nie będzie miał żądnego loga operatora ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...