Skocz do zawartości

Porada - Jaki Kupić Plan Na Tel. Kom. W Usa


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Verizon!! Jesli oczywiście bedziesz chcieć miec amonament. Noe polecam ani t-mobile a szczególnie at&t- verizon ma zasięg gdzie dwa poprzednie juz dawno nie. Brak karty sie to mały ból, ale mozna sie przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verizon!! Jesli oczywiście bedziesz chcieć miec amonament. Noe polecam ani t-mobile a szczególnie at&t- verizon ma zasięg gdzie dwa poprzednie juz dawno nie. Brak karty sie to mały ból, ale mozna sie przyzwyczaić.

Przeczytaj uwaznie:

nie interesują mnie żadne umowy, plany taryfowe (lecę tylko na 3 miesiące)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Jeszcze tylko pytanie co do tego http://prepaid-phones.t-mobile.com/ , bo nie wiem czy dobrze rozumiem ten cały system - to polega mniej więcej na tym, że przykładowo -kupując iphone z kartą od t-mobile aktywuję ją na stronie t-mobile, wybieram plan jaki mi odpowiada np. 60$ miesięcznie i po prostu wpłacam sobie na konto co miesiąc tyle pieniędzy ,a po 3 miesiącach gdy wracam do Polski i karta nie jest mi dłużej potrzebna przestaje wpłacać,nikt nie wymaga ode mnie dalszych wpłat, wyjmuję kartę i tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Jeszcze tylko pytanie co do tego http://prepaid-phones.t-mobile.com/ , bo nie wiem czy dobrze rozumiem ten cały system - to polega mniej więcej na tym, że przykładowo -kupując iphone z kartą od t-mobile aktywuję ją na stronie t-mobile, wybieram plan jaki mi odpowiada np. 60$ miesięcznie i po prostu wpłacam sobie na konto co miesiąc tyle pieniędzy ,a po 3 miesiącach gdy wracam do Polski i karta nie jest mi dłużej potrzebna przestaje wpłacać,nikt nie wymaga ode mnie dalszych wpłat, wyjmuję kartę i tyle ?

Tak. Doladowujesz np. $180 i masz na trzy miesiace telefon. Po trzech miesiacach mozesz zrobic papatki bez zadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam

Chciałam zakupić sobie w USA telefon galaxy 4, ale szukajac przez internet w sklepach na w best buy, nie moge polapac sie w tych telefonach. Jedne sa dziwnie tanie po 50 usd inne drozsze ale napisane ze jakis tam operator i cena 200 usd niby bez umowy ,ale taki sam tel od roznych operatorow jest.

Z tego co zrozumialam czytajac ten temat to

1.telefony z abo na 2 lata (odpada u mnie)

2.telefony tak jakby przypisane do jednego operatora bez karty sim w polsce nie beda dzialac? (odpada)

3.telefony unlocked??? Tak jakby zwykle telefony kazda karte wlozysz

Czy to dobry tok myślenia?

Ja bym chciala zamówic telefon,zaplacic karta i zeby dostarczyli na adres w usa,a ktos mi go przywiezie. Pytannie- jak ja mam szukac tego telefonu,by znalezc taki zwykly nieobrandowany galaxy s4 z lte i by dzialal w polsce i nie mial simlocka.

Chetnie jakies sugestie gdzie mozna kupic ten telefon najtaniej (przez internet) i prosila bym o jakis link do sklepu z tym telefonem, wy sie lepiej znacie gdzie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...