Skocz do zawartości

Porada - Jaki Kupić Plan Na Tel. Kom. W Usa


c4r0

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to bym pewnie go używał po powrocie. A jak jest z planem vs. prepaid? Chyba prepaid zawsze wychodzi drożej (jeśli korzysta się powiedzmy ze średnią intensywnością). Czy są jakieś plany na rok? W ogóle to na stronach operatorów coś nie mogę znaleźć regulaminów dla danych planów... W ogóle to dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 tygodni później...

Jestem już w USA od tygodnia. Na razie mam prepaida z AT&T i stary telefon. To co mam to $25/miesiąc, w tym unlimited text i 250 minut na rozmowy. Data jest w pakietach: $25 za 1GB, $15 za 200MB i $5 za 50MB. Zamierzam kupić jakiś tani używany smartphone do tego, np. Galaxy Ace albo S o ile znajdę. Nie udało mi się znaleźć żadnego abonamentu na rok, wszystko jest na 2 lata. Nie wykluczam, że przejdę na innego prepaida. Ten z Wallmarta wygląda ciekawie, ktoś mi już o nim wcześniej mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

podbijam temat co proponujecie potrzebna są 3 karty sim mamy własne telefony 4 zakresowe nie blokowane co wziąć aby swobodnie dzwonić

i nie mieć problemów jak z prepaidem gdzie minuty znikają przy każdym sms-ie lub odebranym telefonie .(Floryda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ja uzywalem we wrzesniu planu w T-Mobile z sama karta za $50. Rozmowy nielimitowane i sms w ramach abonamentu, umowa bezterminowa, 500MB internetu w cenie. W zupelnosci wystarczylo do nawigacji. Trlefon mialem wlasny. Przy zakupie karty w Salonie facetowi wystarczyl moj polski dowod. Zasieg byl OK w NY, gorzej bylo na trasie jak jechalem do CT. Po powrocie zmienilem sobie na ich stronie na Pay As You Go i karta jest wciaz aktywna.

Pozdrawiam,

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam MetroPCS. Bez umowy, telefony sa programowane, nie maja karty sim, wiec w innej sieci ich juz nie uzyjesz, ale sa tanie. Mysle ze 45$ miesiecznie za nielimitowane rozmowy, smsy i polaczenie z internetem to niewiele. A ceny telefonow zaczynaja sie od 30$. Sama mam i jestem zadowolona:)

MetroPCS zostalo przejete przez tmobile i nowe telefony powinny miec karty sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo przystepne naświetlenie sytuacji telefonii komórkowej w Stanach zawarte jest w tych dwóch artykułach:

(listopad 2012) http://www.extremetech.com/mobile/140027-the-best-carrier-for-the-unlocked-nexus-4-american-gsm-networks-compared

(kwiecień 2013) http://www.scambook.com/blog/2013/04/which-cell-phone-carrier-is-right-for-you/

począwszy od różnic GSM vs. CDMA, po dostępnych operatorów i nie tak nieaktualne porównanie planów. Po ich lekturze mnie się bardzo szybko udało uzupełnić swoją niewiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Niedługo będę lecieć do usa (ny) i jakoś niczego konkretnego nie mogę znaleźć stąd pytania-

1. jak to jest teraz z tymi sieciami, gdzie najlepiej kupić kartę micro sim tak by mieć nieograniczony internet + od czasu do czasu wysłać smsa/zadzwonić?
nie interesują mnie żadne umowy, plany taryfowe (lecę tylko na 3 miesiące), zwykła karta żeby można było ją doładowywać gdy zajdzie taka potrzeba.
2. w ogóle jak doładowania funkcjonują w stanach, gdzie się je kupuje?
3. czy z t-mobile jest tak źle jak mówi powszechna opinia i kiepsko tam z nielimitowanym internetem, smsami? wiem ,że apple store oferuje kartę t-mobile razem z iphonem 5s, dlatego nie wiem czy po prostu kupić go od razu z kartą od t-mobile czy szukać karty jakiegoś innego, lepszego operatora.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...