Jump to content

motorolnik

Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

motorolnik last won the day on September 19 2018

motorolnik had the most liked content!

Community Reputation

40

About motorolnik

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

2,478 profile views
 1. Też w temacie: Trump administration’s denials of H-1B visas are being overturned at record rate This story is part of a collaboration with Mother Jones. Since 2017, as part of its efforts to “hire American,” the Trump administration has been aggressively denying applications for H-1B visas. Yet a record number of those denials have been overturned on appeal, suggesting that the administration has been wrongfully rejecting qualified applicants for these coveted visas for high-skilled immigrants. https://www.revealnews.org/article/trump-administrations-denials-of-h-1b-visas-are-being-overturned-at-record-rate/
 2. Z tego co ja podglądałem w konsoli w firefoxie to w moim przypadku wiadomość o błędzie przychodziła z serwera DHS. Więc się nie martwię.
 3. Przecież wiesz, że z wizą turystyczną czy na ESTA na lotnisku będziesz rozmawiać z tym samym urzędnikiem imigracyjnym, którego nie znasz a który będzie zadawał pytania.
 4. Zgłoszenie w końcu weszło. Nie wiem czy to miało znaczenie, ale w porównaniu do poprzednich prób w polu o liczbę dzieci zamiast podać 0 zostawiłem puste - reszta bez zmian. A może po prostu jest teraz mniejsze obciążenie ich serwerów. Firefox pod Ubuntu. Zdjęcie 600x600, 129kb
 5. To jest odpowiedź z serwera. Nie zależy od systemu operacyjnego.
 6. Czy ktoś może mmnie nakierować (pewnie Xarthirius) gdzie mogę znaleźć najbardziej szczegółowe liczby, które posłużyły do wyliczenia progu odmów, który przez spadnięcie poniżej 3% umożliwił procedurę wejścia w turystyczny ruch bezwizowy? (Plus dane z kilku lat wstecz). Poziom szczegółowości, o którym myślę, to na przykład liczba rozmów w miesiącu + liczba odmów per placówka dyplomatyczna. A idealnie rozpiska per wniosek (możliwe że będzie do tego potrzebne jest FOIA)
 7. Z tych trzech to chyba bym się decydował na Astorię - niedawno MTA wyremontował tam kilka stacji metra i CitiBike wszedł z rowerami. O Jackson Heights myślałbym ze względu na curry
 8. uuuuu, temat rzeka. Byłaś wcześniej w NYC?
 9. Co więcej, oczywista sprawa dla innych --- bluzgi "illegal immigrant" lądują też na osobach, które nie są undocumented immigrants. A o niemałych podatkach płaconych przez undocumented to już nie wspomnę. Jakoś zawsze tym narzekającym umyka fakt, że sanctuary cities przyjmują imigrantów nie w ramach aktów miłosierdzia, ale przez zwykły kapitalizm - po prostu to się opłaca.
 10. Z artystycznych to przychodzi mi do głowy La Guardia High School, pierwowzór szkoły z filmu Fame Alana Parkera z 1980.
 11. Oregon ma poważny problem z neonazistami i skrajną agresywną prawicą. Ja bym unikał jak ognia.
 12. Z tego co kojarzę to Stuyesant High School jest renomowane, ale ciężko się tam dostać. Przynajmniej kilku noblistów jest absolwentami. No i jest to liceum profilowane - matematyka i nauki przyrodnicze.
 13. Ja bym się jeszcze zapytał czy czy autor myśli o Kalifornii jako turysta czy nie, a jeśli to drugie to jaki ma status.
×
×
 • Create New...