Jump to content

motorolnik

Użytkownik
 • Content Count

  430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

motorolnik last won the day on September 19 2018

motorolnik had the most liked content!

Community Reputation

34

About motorolnik

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

2,319 profile views
 1. Ostatnio czytałem, że zapowiada czystki w różnych instytucjach imigracyjnych, w tym zwolnienie dotychczasowego szefa USCIS i zastąpić go jakimś hardkorowcem. Nie pamiętam, czy DV jest pod kontrolą USCIS czy czegoś innego i czy to zwolnienie miało już miejsce, ale może się skończyć, że wraz z tym ruchem jednym cięciem zostaną zamknięte wszelkie przyszłe i aktualne loterie DV.
 2. Kiedyś tak, stąd się utarło że zmywacz to "aceton", ale teraz zmywacze to przede wszystkim octan etylu. Dwa różne związki chemiczne.
 3. Ja próbowałem acetonem i mi zaczęło zmywać tę rdzawą farbę z okładki
 4. Darmowe miejsca parkingowe - wszędzie w Krakowie. Na szczęście ZiKIT się wziął za to i ogranicza zasiłki dla bieda-kierowców, którym się wydaje, że jak kupili samochód to w umowie mieli klauzulę o darmowym parkowaniu gdzie popadnie. Na co dzień muszę oglądać tych biedaków jak się wpychają z kołami na każdy chodnik. Na marginesie jestem born and bred w Krakowie. Tylko 10% napiwku? To wiele wyjaśnia i potwierdza moje wcześniejsze przypuszczenia.
 5. Mam jeszcze jedno pytanie: ile zostawiasz napiwku kiedy jesteś w USA?
 6. Z żadnego z tych socjałów w Polsce nie korzystałeś? - darmowe miejsca parkingowe - darmowa edukacja - wolne soboty i niedziele - płatne chorobowe - płatne urlopy - urlop macierzyński/tacierzyński - 40-godzinny tydzień pracy
 7. Z tego co się orientuję w Nowym Jorku jest coś takiego co się nazywa IDNYC i w zamyśle jest być odpowiednikiem normalnego "dowodu osobistego", dzięki czemu nie jest się zmuszonym do wizyty w DMV i wyrabiania kolejnego kawałka plastiku do noszenia w portfelu. A tak na marginesie, tam gdzie piszecie że jest obowiązek posiadania prawa jazdy, co jeśli ktoś jest np. niewidomy, niepełnosprawny, albo po prostu nie jest w stanie zdać egzaminu i ciągle go oblewa?
 8. A w Chicago są diaspory żydowskie? Jeśli tak, to może spróbuj ichniejszych pączków, czyli sufganiotów. Co prawda te pączki tradycyjnie jedzą w czasie Hanuka, ale może normalnie też sprzedają w cukierniach.
 9. Dlaczego niby po wprowadzeniu ESTA ci hydraulicy, budowlańcy itp. mieliby hucznie wyjeżdżać nielegalnie pracować do USA skoro teraz też mogą?
 10. Możesz też sprawdzić na https://newyork.placeilive.com/New_York_City_Brooklyn/
×
×
 • Create New...