Jump to content

motorolnik

Użytkownik
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

motorolnik last won the day on January 10

motorolnik had the most liked content!

Community Reputation

50

About motorolnik

 • Rank
  Rezydent FORUM

Recent Profile Visitors

2,823 profile views
 1. Obawiam się że marzenia w zderzeniu ze Stephenem Millerem nie mają szans
 2. Ja tam czytałem, że ma udziały we francuskiej firmie farmaceutycznej Sanofi Aventis, producencie Plaquenil (rynkowa nazwa dla hydroksychlorochiny). Jakie i ile udziały mają krewni i znajomi królika - tego nie wiemy. https://www.yahoo.com/huffpost/donald-trump-stake-company-hydroxychloroquine-112913777.html https://www.nytimes.com/2020/04/06/us/politics/coronavirus-trump-malaria-drug.html
 3. Chyba bardziej chodzi o to, żeby dalej mogli wykorzystywać tanią siłę roboczą tymczasowych migrant workers z południa, którzy zbierają truskawki itp, a bez których gospodarki przynajmniej kilku czerwonych stanów klękłyby z hukiem.
 4. Szczególnie np. w Teksasie, gdzie już w lutym i marcu liczba zgonów z powodu "zapalenia płuc" przekroczyła roczne statystyki z poprzednich lat. Ciekawe, co mogło spowodować taki nagły skok?
 5. Jak na razie to ktoś powinien strzelić po chciwych łapkach trumpa, który usilnie chce zarobić na hydroksychlorochinie i tylko ci złościwi pacjenci umierają po jej zaaplikowaniu częściej niż przewiduje ustawa.
 6. Heh, oczywiście z bana na imigrację wykluczeni będą sezonowi pracownicy, bez których uprawy w południowych republikańskich stanach nie będą mogły funkcjonować i czekałoby je bankructwo... To wszystko pod publikę jest.
 7. https://www.nytimes.com/2020/02/05/nyregion/nyc-landlord-rental-broker-fees.html
×
×
 • Create New...