Skocz do zawartości

Znajomośći W Usa.


majkel93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałbym wiedzieć, od innych użytkowników, którzy mieszkają w US, czy po wyjeździe tam, macie znajomych Polaków, czy również ludzi z US. Czy nie jest trudno złapać kontakt i "kolegować, przyjaźnić" się, z Amerykaninami ? ;D

Jakiegoś Polaka zawsze się znajdzie, ale może nie być ich wielu w rejonie. Niektórzy Polacy wcale nie szukają rodaków do kolegowania się. Dla mnie na przykład nie miało by znaczenia czy ktoś jest Polakiem czy nie, ale to, czy się z nim dogaduję (na zasadzie kolegowania, nie językowo ;) ) i czy po prostu odpowiada mi jego towarzystwo (i vice versa). Z Amerykanami jest tak samo trudno/łatwo zaprzyjaźnić się jak z Polakami, no bo co za różnica? Jedyne co można tutaj powiedzieć to to, że raczej nie mają jakichś uprzedzeń do obcokrajowców, bo jest ich tam wiele. Dużo też zależy od rejonu USA, musisz zdawać sobie sprawę że USA jest pewnie większe obszarowo od całej Europy. Teraz wyobraź sobie różnorodność ludzi w Europie, i przenieś to na USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ..ze nie maja uprzedzen>zalezy na kogo sie trafi,z kim sie rozmawia itd

to nie takie latwe do powiedzenia ze ktos nie ma uprzedzen..to jak loteria-spotkasz takie osoby ze nie beda miec a spotkasz znow takie ze bedziesz sie zastanawiac ze mieli byc mily,zyczliwi i co jest grane?a no to wszystko zycie jest :)

mnie nie obchodzi kto jakiej jest Narodowosci,jakie ma obywatelstwo,w co wierzy,jakiej jest religii-ale kim jest dla mnie-I tak nalezy szukac a nie ze Polak,czy tez Amerykanin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ..ze nie maja uprzedzen>zalezy na kogo sie trafi,z kim sie rozmawia itd

to nie takie latwe do powiedzenia ze ktos nie ma uprzedzen..to jak loteria-spotkasz takie osoby ze nie beda miec a spotkasz znow takie ze bedziesz sie zastanawiac ze mieli byc mily,zyczliwi i co jest grane?a no to wszystko zycie jest :)

mnie nie obchodzi kto jakiej jest Narodowosci,jakie ma obywatelstwo,w co wierzy,jakiej jest religii-ale kim jest dla mnie-I tak nalezy szukac a nie ze Polak,czy tez Amerykanin.

Dokładnie tak jak piszesz, nie zrozumcie mojego posta źle tam u góry, po prostu chciałem wiedzieć jak jest, moim zdaniem właśnie fajnie jest mieć znajomych różnych narodowości, uczyć i poznawać ich kulturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Cie dobrze rozumiem ale musisz okreslic jaki rodzaj znajomosci szukasz i po co,na co :)

pamietaj ze musisz byc pozbawiony na ile to mozliwe uprzedzen,tego co sie nasluchasz o pewnych sprawach .I pamietaj ze liczy sie to co z siebie dajesz i co pokazujesz swoim postepowaniem-zachowaniem

jesli chcesz to zacznij tutaj szukac znajomosci,pomagaja ludziom,moze wiesz cos czym sie bedziesz mogl podzielic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znajomosci to jesli ktos bedzie chcial to jego znajomi stana sie Twoimi znajomymi ,wtedy to latwiej kogos poznasz,bedzie Twoim znajomym

takie cos jest realne w Polsce jak i na calym swiecie

gorzej jak Ci tego znajomego-znajomi zaczna sie rolowac i oszukiwac ale moze tak zle nie bedzie :) ale tak bywa w zyciu i nalezy o tym pamietac..

Bo slowo znajomy nie oznacza czasami nic a czasami znaczy prawie jak przyjaciel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szanse ale tutaj musisz juz pisac,dzwonic oraz chodzic po biurach co takie cos organizuja .

pamietaj ze liczy sie czy masz doswiadczenie z dziecmi

to ze nalezy uwazac to jedno ale nie nalezy sie tez zamykac i bac ludzi-osob,poprostu kazdy jest czlowiekiem z plusami i minusami i teraz dobrze popadniesz to ok a jak zle to nadal bedziesz musial zyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...