Skocz do zawartości

Kilka Pytań


Rekomendowane odpowiedzi

a co do innnych stron to musialy byc to stare informacje lub tez ktos byl w czasie zaraz przed swietami,,1 komunia sw.lub tez zaraz przed wakacjami i wakacje po wize

bo wtedy jest najwiecej osob idacych po wize i wtedy ten czas sie wydluza i do 2 tyg :) i tez zalezy od miejsca kto gdzie ktos idzie np kiedys w Krakowie dluzej sie czekalo na rozmowe niz w Warszawie .

z Zamoscia jest pare busow i autobusow do Warszawy wiec dojazd jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dwie godziny (może mniej), ale już po wejściu do konsulatu o ustalonej godzinie, wcześniej nikt nie pobierze odcisków palców itp., bo czeka się na ulicy. Choć jeśli przyjdziesz wcześniej, to najprawdopodobniej też wpuszczą Cię wcześniej, bo nie zwracają tak bardzo uwagi na te godziny. Polecam przyjść na 10:00 raczej niż na 8:00, bo z tego co zaobserwowałam im później, tym mniej osób, czyli krótszy czas spędzony w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze koszt zdjęcia u fotografa , to jakies 25-30 zł(no chyba ze zrobisz sobie sam, ale musisz sie zapoznac z wymaganiami które musi ono spełnic) Jesli robiłbys u fotografa to dogadaj sie jakos np. zeby w cenie usługi nie drukował Ci zdjęc a za to zeby CI je zgrał na płytke lub jesczze inaczej np. zbey CI policzył jeszcze pare złotych mniej i niech Ci to zgra na twojego pendriva.Bo zdjęcie w wersji "na papierze" nie jest CI potrzebne.To tak aporpo cięcia kosztów :P rozmowa przez telefon kosztuje prawie 5 zł za minute i musisz liczyc od 5 do 8 minut "pogaduchy" kurier kosztuje chyba 22 zł.Koszt rozmowy z konsulem to na ta chwilę 448 zł.Radze sie pospieszyc bo za tydzien wzrosnie o ponad 60 zł.i to chyba są wszystkie opłaty :)

A na pewno ma podrożeć? Bo Narzeczona bedzie się starała.. ja już mam wize na 10 lat. I chcieliśmy sobie jechać na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...