Skocz do zawartości

Watpliwosci Dotyczace Wizy Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i planuje wyjazd turystyczny do USA dopiero po zakonczeniu liceum i tym samym dostaniu sie na studia, czyli za jakies trzy, cztery lata. Ale mam kilka pytan, ktore zapewne beda mialy wplyw na uzyskanie wizy. A wiec - urodzilem sie we Wloszech i jest to jedyne moje powiazanie z tym krajem. Rok po moich urodzinach wraz z rodzicami wrocilem do Polski i do dzis tutaj mieszkam. Moi rodzice wyemigrowali do Wloch jakies 20 lat temu, wszystko bylo legalnie, oboje urodzili sie w Polsce i przebywali tam ok. 6 lat. Tak wiec czy to moze miec jakis wplyw na wize? Generalnie jestem pelnoprawnym obywatelem Polski, jedynie urodzilem sie zagranica i to wszystko. Jesli chodzi o USA, to mam w planach wyjazd na ok 2 tyg w celu turystycznym czyli zwiedzanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planujesz wyjazd za 3-4 lata to odpuść sobie teraz ten temat .Nikt nie wie czy za 4 lata Polacy dalej będą mieli obowiązek wizowy,do tego czasu bardzo wiele może się zmienić choćby kryteria przyznawania wiz itd. Zupełnie nie ma sensu teraz taka dyskusja.Szkoda czasu Twojego i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...