Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no czekamy :((

obstawiam, że jakieś pół roku do ewentualnego otrzymania zaproszenia <w moim przypadku>. długo trochę ...

ale jest czas na szlifowanie języka :)

mały off-top --> jak się ma CAE do szukania pracy w USA? macie jakieś certyfikaty? na co przychylnie patrzą amerykańskim okiem?

sly6, podpowiedz nam proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPISALI :

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

Przepraszam, ale nie wiem jak mam rozumieć tę odpowiedź? Mamy czekać od 2 do 4 tygodni za nim wyślemy zapytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

otrzymałem odpowiedź dziś, że moje formy zostały otrzymane, że kilka tygodni zajmie przetwarzanie. Wywiady są zaplanowane numerycznie, na podstawie case number, które ukończyły przetwarzanie. Napisali także, żebym zapoznawał się po 15nastym każdego miesiąca z biuletynem wizowym, aby zobaczyć, które numery zostały przetworzone.

Więc teraz mam pewność, że doszło i teraz sobie czekam na interview :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajon, to tak nie jest. Na razie dostałes info że papiery dozszły, ale nawet nie wiesz czy zostały dobrze wypełnione. Poza tym musisz zostać zaproszony na rozmowe (miesiąc, półtora przed spotkaniem w ambasadzie), io

przygotowanie dodatkowych dokumentów. I jeszcze zależy dużo od tego jaki masz wysoki case number. Tak więc, niestety dużo stresu przed tobą. Ale życzę szczęscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajon, to tak nie jest. Na razie dostałes info że papiery dozszły, ale nawet nie wiesz czy zostały dobrze wypełnione. Poza tym musisz zostać zaproszony na rozmowe (miesiąc, półtora przed spotkaniem w ambasadzie), io

przygotowanie dodatkowych dokumentów. I jeszcze zależy dużo od tego jaki masz wysoki case number. Tak więc, niestety dużo stresu przed tobą. Ale życzę szczęscia.

Tak tak ja wiem co i jak dalej wygląda, to że napisałem, że czekam już sobie na interview to wielki skrót ale podsumowując chciałem tylko napisać co mi przysłali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...