Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

ja intensywnie myślę o tym, co to będzie jeśli ewentualna rozmowa przebiegnie z pozytywnym rezultatem.

mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, która nawet nie wiedziałaby w który zakamarek Stanów się udać (?) ;-)

Witam w klubie.. przynajmniej co do punktu drugiego :P bo po fazie ogólnej euforii i miliona pomysłów, na dzień dzisiejszy jestem w wielkiej kropce. No nic, zobaczymy co będzie po 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam to mój pierwszy post ale obserwowoalm forum nabieżąco o tóż ktoś napisal ze nei odpisuja mu 10 dni mi napisali dwa razy ze nie sa wstanie przetworzyc mojego meila bo maja tyle meilow takze chyba w lipcu nie dostaniemy wogóle odp czy nasze papierki doszly.

Ja mam takie pytanko otóz zielona karte wylosował mój chłopak teraz już mąż oczywiscie papiery poszyly po slubie zebys my byli obeje ujeci w tym wszytkim i mam taki klopot ze moj maz jest szczepiony tylko na dwie zeczy te co byly jako noworodek i wydaje mi sie ze tarz szybko musi sie doszczepic bo np na zoltaczke sa dwie albo 3 dawki i trzeba na to 3 miesiace bo to sa dawki co miesiac i chcialam sie upenic czy dobrze mysle ze trzeba to jak najszybciej zalatwiac oczywiscie ja nie mam tego problemu. No i nie podpisalam papierow numerem tych co wyslalam szajze bo zapomnialam mam nadzieje bedzie wporzątku. Jakby ktos cos wiedzial o tych szczepieniach to odpiszcie :) sory za bledy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze przepraszasz za bledy to dobrze ale czemu ich nie poprawisz/.masz takie cos jak edycja przez jakis czas ;)

prosze kolejnym razem takie cos zrobic.

a moze upewnij sie dzwoniac do lekakrzy co sie tym zajmuja,do rejestracji co musi Twoj maz zrobic..liste lekarzy masz na forum oraz na stronie Ambasady USA

Jupiter nadal takie cos funkcjonuje ,jak I-134 i jesli masz taka mozliwosc to wez takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja intensywnie myślę o tym, co to będzie jeśli ewentualna rozmowa przebiegnie z pozytywnym rezultatem.

mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, która nawet nie wiedziałaby w który zakamarek Stanów się udać (?) ;-)

Jeżeli nie wiesz to po co brałaś udział w losowaniu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...