Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiki1701 ale kto sie burzy i jak sie burzy>?

ja tez chcialem aby bylo lepiej ,tak samo slyszalem ze po 2 stronie jest ok ale realnosc cos innego pokazala a przeciez bylem dobry dla innych osob ;) bo ja taki mialem powod wyjazdu ,,nie finansowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem dzis do nich w usa , polaczenie mialem prawie ze od razu pytalem o termin powiedzieli ze nia ma mnie w ale mozliwe ze mnie tam teraz zalatwiaja to sprawe itd. bo duzo ich maja ale zebym sprawdzil 15 sierpnia w necie czyli zaczyna sie teraz loteria w loterii... ogolnie bym sie chyba jakos na to nie napalał, po co sobie nadzieje robic, formularze wyslalem ponad 1,5 mca temu , pytaja o case number nazwisko i date urodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem sly6 że bywa różnie ale trzeba próbować. Mam pytanie szykujecie juz jakies dokumenty? Za co najpierw sie zabieracie?

W pierwszej kolejności chyba najlepiej jest namierzyć lekarzy w swojej okolicy, ale w tej chwili nie da się przewidzieć terminu ewentualnej rozmowy, więc chyba lepiej jest poczekać na list. Podobno na te wszystkie załatwienia jest około miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nikt Wam nie pomoże.

Niektórzy użytkownicy też mieli problemy, bo zapisali sobie nieprawidłowy numer, itp.

Np. tutaj:

http://forum.usa.info.pl/topic/20299-numer-aplikacji-helpconfirmation-number-loteria/

A z drugiej strony... Trochę późno się za to zabrała... 3 miesiące od losowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie moja kolezanka nie mzoe sprawdzic wynikow losowania . Po wypelnieniu zgloszenia wydrukowala wszystko itd teraz wpisujemy ten nr nazwisko i kod z obrazka i nic ciagle na czerwono wyskakuje ze błednie pomóżcie dziekuje moj email przemekjj@o2.pl

wpisz w rubryce tylko nazwisko nie tak jak jak w formularzu

mialem podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...